0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!
Pergola Sistemleri
31 Ekim 2022
Pergola Sistemleri
Akın Aluminyum Pergola sistemlerimiz tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına estetik ve çağdaş manzara katmak amacıyla üretilmiştir. Pergola sistemleri her tür dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana sıra dışı görsellik ve konfor ekler. Pergola Sistemleri Fiyatları Bu sistemler, yağmur suyunun sadec..
337 kez okundu
Devam
Bioklimatik Pergola
31 Ekim 2022
Bioklimatik Pergola
Bioklimatik pergola  ile sabitlenen bir sistemle otomatik kapama açma sistemi elde edilmiş olur. Dekorasyon ve korunaklı alan özellikleri bakımından ayrıcalıklı bu ürünü hemen bizimle irtibata geçerek edinebilirsiniz. Modern ve estetik görünen pergola sistemi yeniden yapılmış bir ortam haline geliyor. Bioklimatik Pergola Firmaları Akın Bioklimatik Pergola t..
394 kez okundu
Devam
Giyotin Cam Sistemleri
31 Ekim 2022
Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam balkon sistemlerinin bir başka adı da dinamik küpeştedir. Dikey şekilde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. panel yüksekliği kadar sabit kalırlar. Giyotin sistemleri ile ilgili daha çok bilgi alabilmek amacıyla yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Giyotin sistemleri ya da dinamik küpeşte olarak tanınan cam sistemleri ile ilgili firmamız yüksek p..
690 kez okundu
Devam
Isı Yalıtımlı Doğrama
13 Kasım 2022
Isı Yalıtımlı Doğrama
Isı Yalıtımı Sistem, değişik sıcaklıklara sahip iki bölge arasındaki ısının birbirine karışmamasını sağlamaktadır. Bu nedenle, doğramalarda ve binaların dış cephelerinde ısı yalıtımı programı önerilmektedir. Bunun dışında, iç mekanlarda tespit edilen yerlerde ya da sıcak iklime sahip yerlerde ısı yalıtımı tercihen kullanılmaktadır. Aynı zamanda, soğuk yerlerde çatı gibi..
286 kez okundu
Devam
Rolling Roof Teras Kapatma
31 Ekim 2022
Rolling Roof Teras Kapatma
Akın Alüminyum panel sistemi ile imalatı oluşturulan Rolling roof teras kapatma hem en ilerlemiş ürün olup hem de çağdaş dizayn yapısı ile yapılara mekanlara şıklık katmaktadır. Teraslarda komple kapalı alan tüketimi sağladığı gibi açık hava keyfini de sizlere kusursuz şekilde sunar. Önceleri her ne kadar kış bahçeleri tüketimi daha çok olsa da 2022 senesini yaşadığ..
295 kez okundu
Devam

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU