0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Acıbadem Cam Balkon

02 Kasım 2022     1449 Görüntüleme

Acıbadem Cam Balkon, Acıbadem Cam Balkon Fiyatları,Acıbadem Giyotin Cam Sistemleri

Acıbadem Isı Camlı Balkon sisteminde sarf edilen aliminyum profiller, Katlanır cam sistemlerine özgü tasarımı ile kendi tesislerimizde özel olarak üretilmiş, niteliği ispatlanmış tescilli ürünlerdir. Isı Camlı Balkon kapama sistemlerinde sarf edilen kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde iki raylı olarak tasarım edilmiş ve üretilmiştir.

  • Isı Camlı Balkon Sistemlerindeki bazalar 30 mm cam tüketimine ideal olarak üretilmiştir.
  • Isı Camlı Balkon Sistemlerinde; Pres, Eloksal, Bronz olarak standart renkler mevcuttur.
  • Isı Camlı Balkon Sistemlerinde teker bağlantı ayakları oksitlenmeye karşı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Acıbadem Isı Camlı Balkon Sistemleri; istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir. Her bir kanatta 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse; üstteki 4 rulman taşıyıcı vazife yapar, aşağıdaki 4 rulman görev yapar. Sistem alttan monte edilirse; aşağıdaki 4 rulman taşıyıcı vazife yapar, üstteki 4 rulman görev yapar.

Isı Camlı Balkon Sisteminde dik ve yatay profillerin bağlantısında dış yüzeyden gözle görülmeyen plastik aparat kullanılarak görsel bütünlük sağlanmıştır.

Acıbadem Sürme ve Sürgülü Cam Balkon

Acıbadem Sürme ve Sürgülü Cam Balkonlar Cafe, Restaurant, bar, pastane, lokanta gibi bölgeları güzelleştirmek ve nezih bir bölge yaratmak nedeniyle sürgülü sistemleri kısa bir zaman diliminde kullanımı yaygın bir duruma gelmiştir.

  • Sürgülü Cam Sistem, alış veriş merkezleri, oteller, mağazalar, pastaneler ve kıs bahçeleri için geliştirilmiş çağdaş bir sistemdir.
  • Alt kasa profili üstünde hareket etmektedir. Eşikli ve eşiksiz olarak tercih edilebilir.
  • Alandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve çağdaş bölgeler sunar.
  • Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava şartlarından dış etkilerden koruma sağlar.

Arzu edildiği durumlarda istenilen yöne kayma imkânı vasıtası ile teshirde ve kullanımda ferah ve geniş bölgeler sunar. Kayar kanatları vasıtası ile tamamıyla iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Bu sistem amacıyla kullanılmakta olan 8-10 mm temperli cam vasıtası ile tam bir emniyet sağlanır.

Acıbadem Cam Balkon Fiyatları

İlk bakışta her Cam balkon uygulayıcısının aynı sistemi yaptığını ve değişik fiyat talep ettiğini düşünebilirsiniz fakat bunda ciddi şekilde yanılırsınız. Kullanılan malzeme cinsi ve niteliği bu fiyatların belirlenmesinde önemli rolü vardır. Örnek vermek gerek görülürse sistem içerisinde sarf edilen profiller, aksesuarlar dayanıksız ve et kalınlığı çok düşük tercih edilip fiyat da buna paralel düşürülmektedir. İlk anda sizlere Acıbadem Cam Balkon Fiyatları cazip gibi gelmiş olsa da vakit içerisinde oksitlenme, paslanma ve vuruşa maruz kaldığında hatalar yaşanabilmektedir. Kullanılan sistemdeki cam kalınlığında fiyata tesir edebilmektedir. Sürgülü cam balkon Eşikli mi olacağı eşiksiz bir sistem mi yaptıracağınızda ayrıntı olarak önemlidir.

Acıbadem Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Acıbadem Katlanır cam balkon sistemleri genelde evleri balkonlarında sarf edilen ve soğuk havayı içeriye almayan ve içerinin sıcaklığını koruyan sistemdir. Evinizin balkonunu panoramik bir kapalı alana çeviren ve dışarı ile bağlantısını kesen sistemdir.

Acıbadem Cam Balkon Firmaları

Acıbadem Cam Balkon Firmaları, Binanızda estetik bir hava katan cam balkon sistemleri aynı vakitte restaurant, kafe vb. gibi yerlerde kullanılmaktadır. Katlanır cam balkon sistemi adından da anlaşılacağı gibi katlanarak açılıp kapanan sistemdir. Balkonlarda rastgele bir kırım gerektirmeden kurulumu oluşturulan katlanır cam balkon sistemi bilhassa yüksek katlı binalarda kalanların öncelikli tercihidir.

Acıbadem Katlanır Cam Balkon

Binanızda çağdaş bir manzara gerçekleştiren bu sistem su izolasyonu, ses izolasyonu, enerji tasarrufu, güvenlik, estetik, özel ala ve çoktan alan kazanma gibi bilhassa bulunmaktadır. Diğer camlara göre 5-10 kata kadar dayanıklı olan ve kırılma hemen parçalara ayrılarak insanlara zarar vermez. Camlar kalın bulunduğu amacıyla sarf edilen profillerde binalara dayanıklı olarak yerleştirilir. Dört mevsim keyif yapabileceğiniz bu sistem ile ısıtma ve soğutmada tasarruf sağlarsınız. Akın cam balkon olarak siz kıymetli müşterilerimize katlanır cam balkon işlerinizi yapmaktayız.

Acıbadem Demonte Cam Balkon Sistemleri

Acıbadem Demonte cam balkon sistemi son senelerde tanınmış olan ve balkonunuz gibi bölgeleri kış bahçesine çeviren sistemdir. Cam balkon ile evin estetik yönden görünümünün güzelleşmesinin yanı sıra pek çok üstünlüğü da bulunmaktadır. Cam balkon sistemleri değişik cam balkon modellerinden oluşmaktadır. Cam balkon modellerindeki değişiklik kullanım kısmı ve müşteri isteği tarafında oluşur.

Cam balkonlarda yalıtımı sağlamak hedefiyle kanatlar arasında detaylı ürünler kullanılmaktadır. Her bir kanatta özel dizayn alüminyum conta sistemi kullanılmıştır. Böylece camların esneme katsayıları minimize edilmiştir. Balkon camlama ihtiyaçlarınız amacıyla basitçe monte edilebilen, en uygun camlama sistemi ile ürün yelpazesini geliştirir. Daha büyük ölçülerde modül miktarını arttırıp düzenin uzun seneler sıhhatli bir şekilde çalışması sağlanmalıdır.

Acıbadem Giyotin Cam Sistemi

Acıbadem Giyotin Cam Sistemleri, Bilinen camlama yöntemlerinden değişik olarak kanat alt kısımdan  dikey olarak  hareket  eder ve sistem kapanır. kenetleme mekanizması vasıtası ile yukarı doğru çekerek kilitlemesini sağlamaktadır. Bu sistemde sarf edilen motor vasıtası ilen kanat Aralık uzaklığı istenilen konumda ve istenilen Aralıkta bırakılabilir. Acıbadem Otomatik Cam Sistemleri, Bu sistem esas olarak geçiş kısmı bulunmayan  bölümler amacıyla kullanılır. kafe, resturant,kış bahçesi ve evlerin zemin balkonlarında kullanışa uygundur. Bilinen camlama yöntemlerinden emniyet olarak giyotin sistem daha güvenlidir.

Acıbadem Giyotin Cam Modelleri ve Giyotin Cam sistemi tasarımları ile köse Acıbadem Otomatik Kepenk sistemleri olarak sizlere aydın ve Acıbadem çapında hizmetlerimizi sunmaya ve kaliteli ince bir işçilik ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Tek Camlı Cam balkon sistemleri

Tek camlı cam balkon modellerinde sarf edilen cam, 8 mm ya da 10 mm kalınlığında, temperli ya da lamine camdır. Ülkemizde cam balkonlarda en çok tercih nedeni olan cam tipi, 8mm kalınlığında ve temperli olanlardır.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcam, iki ya da daha çok sayıda cam plakanın aralarında bölge basıncına ideal kuru hava ya da gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesiyle oluşur. Tek cama göre, 5 kata varan izolasyon sağlayabilir.

Katlanır cam balkon sistemlerinde ya da sürgülü cam balkon sistemlerinde de hem ısıcam, hem de tek cam kullanılabilir.

Isıcamlı cam balkon modellerinde sarf edilen ısıcam, Şişecam Düzcam doğrulusunda derli toplu olarak denetlenen Isıcam Yetki sahibi Üreticileri doğrulusunda imal edilen çift camın markasıdır. Piyasada, ısıcam diye satılan çift camlar da bulunmaktadır. Bu camlar garantisiz, firmaların kendi imkanları ile gerçekleştirdikleri camlar olup, hiçbir şekilde ısıcam yerine kullanılamaz.

Isıcamlı cam balkon sistemleri, tek camlı sistemler ile kıyaslanamayacak ölçüde yüksek derece yalıtım ve izolasyon sağlamaktadır. Sistemde, yalıtımı yalnızca cam değil, birleşim bölgelerinde sarf edilen ve ısıcamlı sistem nedeniyle özel olarak üretilmiş mıknatıs, conta, fırça gibi başka özel yalıtım malzemeleri de yalıtımı üst seviyeye çıkarır. Eğer cam balkon sistemleri ile alakalı maksimum yalıtım hedefleniyorsa, ısıcamlı cam balkon sistemleri tercih edilmelidir.

Anahtar Kelimeler

Acıbadem cambalkon modelleri, Acıbadem cam balkon modelleri, cambalkon yaptırırken nelere dikkat edilmelidir, Acıbadem cambalkon tipleri, cam balkon tipleri, Acıbadem cambalkon modelleri, Acıbadem cam balkon modelleri, Acıbadem katlanır cam balkon modelleri, Acıbadem katlanır cambalkon modelleri, Acıbadem yeni katlanır cam balkon modelleri, Acıbadem yeni katlanır cambalkon modelleri, Acıbadem ısıcamlı cam balkon modelleri, Acıbadem ısıcamlı cambalkon modelleri, Acıbadem balkon cam modelleri, Acıbadem balkon cam tipleri, Acıbadem en çok tercih edilen cam balkon, cambalkon paslanır mı, cam balkon tekeri paslanır mı, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, ısıcamlı cambalkon fiyatları,  akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, paslanmaz cambalkon, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, balkon cam fiyatları, ısıcamlı cambalkon fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, balkon tekeri paslanır mı, cambalkon alırken dikkat edilmesi gerekenler, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, cam balkonda güvenebileceğim marka, cam balkon paslanmazlık, akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, paslanmaz cambalkon, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, balkon cam fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon modelleri ve fiyatları, cambalkon fiyatları hesaplama, cam balkonda dikkat edilmesi gerekenler, cambalkon fiyatları hesaplama, cambalkon paslanır mı, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon modelleri ve fiyatları,

Cam Balkon Servis Bölgelerimiz

Beykoz cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acarkent cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kavacık cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Maltepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kartal cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Suadiye cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Bostancı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Dragos cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Moda cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Örnek cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER