0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Dragos Cam Balkon

06 Kasım 2022     1471 Görüntüleme

Dragos Cam Balkon,Dragos Cam Balkon Fiyatları,Dragos Giyotin Cam Sistemleri

Dragos Cam balkon, yeni kuşak mekan tasarımlarının en öne çıkan unsurlarındandır. Akın Alüminyum, Dragos cam balkon sistemlerinde son teknolojinin getirdiği bütün kolaylıkları müşterilerine sunmaktadır.  katlanır, sürme, eşikli ya da eşiksiz gibi cam balkon çeşitlerinin tamamı Akın Alüminyum doğrama doğrulusunda uygulanmaktadır.

Dragos Cam Balkon Firması

Dragos cam balkon firması olarak yağmuru, karı, dışarının gürültüsünü dışarıda bırakan sağlam uygulamalar yapmaktayız. %100 kendi imalatımız olan bütün cam balkon sistemlerimizde en ufak parçaya kadar her aksamı kendimiz yapıyor, Dragos Alüminyum Doğrama garantisiyle hizmet veriyoruz.

Balkonunuz ister geniş ister dar olsun, ister l ister çok kolonlu, kırıklı olsun her balkonu  rahatlıklar kapatabilmekteyiz. Kullandığımız temperli camlar vasıtası ile sistem bütün darbelere sağlamdır ve mümkün kazalarda patlama, şahıslara zarar verme hali söz hususu değildir.

Dragos Sürme Cam Balkon Sistemleri

Dragos Sürme cam balkon sistemleri ölçülere göre özel olarak üretilmektedir. Kullanılabilecek panel ya da parça sayısında rastgele bir sınırlama yoktur. Bütün paneller kayarak tasarımda daha çok esneklik sağladığından sabit panellere lüzum yoktur. Merkezde, köşede açılabilir ya da duvardaki bir boşluğa ya da cebe kayabilir.

Dragos Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Bütün alüminyum raylar ve çerçeveler yapının içerisinde yerleştirilmiştir ve sadece en ince kilitler görünür durumda görünmeden gizlenmiştir. Yatay kayar paneller, panellerin serbestçe kaymasını sağlamak amacıyla pencere paneli yerine zemin rayları içine monte edilmiş paslanmaz çelik yataklarla çalışır. Temperli camdan yapılmış paralel sürgülü cam balkon ve teras kapıları amacıyla alttan çalışan bir sistemdir. Özel tasarımı bir drenaj profili, suyun yoğun sağanak yağışlarda bile iyi akmasını ve iç kısmın büyük ölçüde kuru kalmasını sağlar.

Dragos Isıcamlı Sürme Cam Balkon

Sürme cam balkon sistemleri bağımsız paralel kayar panellerin yatay olarak bir ya da iki tarafa taşınmasını sağlar. İlk sürgülü paneli açıp kapatırken başka sürgülü paneller birleşik takipçiler doğrulusunda otomatik olarak açılır ve kapatılır.

Dragos Isıcamlı Sürgülü Cam Balkon

Bu sistemler tamamıyla yana doğru hareket ettirilebilen sürgülü ve katlanır paneller vasıtası ile dış mekânların ve manzaraların keyfini çıkarabileceğiniz son derece etkili bir çözümdür. Aydınlık ve konforlu yeni bir alan elde etmek amacıyla kullanılmayan alanları kapatarak konutunuza yeni kullanımı kolay bir alan açabilirsiniz. Bu tarz sistemlerin pek çok yararı vardır. Bunlar ise;

Dragos Cam Balkon Modelleri

Cam balkonlar kendi içinde değişik modelleri ile öne çıkar. Her biri kendisine özgü özelliklere sahip olan cam balkonlar, sahip bulunduğu değişik modelleri seçenek çözümler sunar. Mesela katlanır ve sürgülü dragos cam balkon modelleri hayat alanlarında gereksinime ideal çözümler üretir. Dragos Sürgülü cam balkon modelleri geniş balkonlarda tercih edilir. Dar ve ufak balkonlarda ise daha çok katlanır cam balkonlar ön plana çıkar. Genel olarak baktığımızda ise cam balkon modelleri alttaki gibidir;

  • Sürgülü cam balkon modelleri
  • Katlanır cam balkon modelleri
  • Isıcamlı cam balkon modelleri

Dragos Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Dragos Sürgülü cam balkon modelleri genel olarak çok geniş alanlarda tercih edilir. Bu tür alanlarda kullanım basitliği sağlar ve bütün cam balkonlar gibi ısı ve ses yalıtımı gerçekleştirir. Tam boy ve yarım boy şeklinde yapılan tasarımlara sahiptir. İki değişik bölmesi ile basit bir şekilde temizlenir. Bunun yanı sıra estetik ve şık tasarımları ile her balkona değişik bir hava katar. Alüminyum raylar içinde hareket eden sürgülü cam balkon kanatları, bu özelliği ile uzun seneler rastgele bir problem yaşanmadan kullanılabilir.

Dragos Katlanır Cam Balkon Modelleri

Dragos Katlanır cam balkon modelleri, son senesinin en çok tercih edilen çeşitlerinden biridir. Hemen her balkonda bu modeller ile karşılaşmak olası olur. Bunun yanı sıra yalnızca balkonlarda değil, bahçe cephelerinde de çok çok tercih edilir. Katlanabilir özelliği vasıtası ile dar balkonlarda dahi rahat bir kullanım sunar. Balkonlarda kullanıcı arzusuna göre değişik köşelerde uygulanacak şekilde toplanabilir. Bu özelliği ile program esnasında seçenek çözümler sunar. Isı ve ses yalıtımında üst seviye performans gösteren katlanabilir cam balkon modelleri, aynı vakitte ağır kış koşullarına karşı balkonlarında daha sıcak kalmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra katlanabilir modellerde kanatlar dilenen sayılarda açılabilir. Kanatların değişik şekillerde açılabilmesi de kullanıcılar amacıyla fonksiyonel bir kullanım ortaya getirir. Hem de katlanabilir cam balkon modelleri de sürgülü modellerde bulunduğu gibi alüminyum raylı mekanizmalar üstünde hareket eder.

Dragos Giyotin Cam Sistemleri

Dragos Giyotin cam sistemi bilindik cam ve pencere yöntemlerine ek olarak kanat yapısı alt kısımda dikey olarak hareket ettiği amacıyla kayar cam sistemleri ile her türlü mekanda kullanıma uyum sağlamaktadır.

Giyotin cam sistemlerini ister uzaktan kumanda ile ister manuel buton kullanarak kanat açıklık pozisyonunu dilediğiniz oranda kapatarak kullanabilirsiniz. Ekstra uygulamalar kullanılarak yağmur ve rüzgar sensörleri birleşik edilebilmektedir.

Giyotin cam sistemlerinin dikey açılan pencereleri tam otomatik olarak kullandığınızda çocuklar başta olmak üzere insanların güvenliği amacıyla çok uygundur.

Cam Balkon Servis Bölgelerimiz

Beykoz cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acarkent cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kavacık cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Maltepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kartal cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Suadiye cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Bostancı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Dragos cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Moda cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Örnek cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Dragos cambalkon modelleri, Dragos cam balkon modelleri, cambalkon yaptırırken nelere dikkat edilmelidir, Dragos cambalkon tipleri, cam balkon tipleri, Dragos cambalkon modelleri, Dragos cam balkon modelleri, Dragos katlanır cam balkon modelleri, Dragos katlanır cambalkon modelleri, Dragos yeni katlanır cam balkon modelleri, Dragos yeni katlanır cambalkon modelleri, Dragos ısıcamlı cam balkon modelleri, Dragos ısıcamlı cambalkon modelleri, Dragos balkon cam modelleri, Dragos balkon cam tipleri, Dragos en çok tercih edilen cam balkon, cambalkon paslanır mı, cam balkon tekeri paslanır mı, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, ısıcamlı cambalkon fiyatları,  akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, paslanmaz cambalkon, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, balkon cam fiyatları, ısıcamlı cambalkon fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, balkon tekeri paslanır mı, cambalkon alırken dikkat edilmesi gerekenler, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, cam balkonda güvenebileceğim marka, cam balkon paslanmazlık, akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, paslanmaz cambalkon, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, balkon cam fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon modelleri ve fiyatları, cambalkon fiyatları hesaplama, cam balkonda dikkat edilmesi gerekenler, cambalkon fiyatları hesaplama, cambalkon paslanır mı, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon modelleri ve fiyatları, açılır balkon camları, açılır kapanır pencere sistemleri, akordiyon balkon camları, akordiyon balkon kapısı, alüminyum balkon kapama, alüminyum sürgülü cam, balkon ara bölme, balkon cam m2 fiyatı, balkon camına sineklik, balkon kapılarına sineklik, sürmeli cam balkon fiyatları, teras cam balkon modelleri, veranda cam kapama, veranda kapatma sistemleri, yarım cam balkon modelleri, yuvarlak cam balkon modelleri,balkon katlamalı cam fiyatları, balkon korkuluğu cam, balkon panjur modelleri ve fiyatları, balkon pvc fiyatları, balkon sürgülü cam kapı fiyatları, bella cam balkon, cam balkon, cam balkon ara fitili, cam balkon bronz, cam balkon dışarıdan açılır mı, cam balkon fitili mıknatıslı, cam balkon fiyat hesapla, cam balkon kaç saatte takılır, cam balkon kenar fitili, cam balkon kış bahçesi modelleri, cam balkon m2 fiyatları 2020, cam balkon ray fiyatları, cam balkon ray sistemleri, cam balkon sineklik modelleri, cam balkon toptancısı, cam balkon tutucu, cam balkon uygulamaları, cam balkona son, cam balkonda hangi renk daha iyi, cam kaplama balkon, cam metrekare, doğrama cam, elektrikli balkon camı, gold cam balkon, ısıcamlı cam balkon modelleri, kaliteli cam balkon, katlama cam, katlamalı cam, katlanabilir cam balkon modelleri, katlanır cam balkon fitili, kaydırmalı cam balkon, kış bahçesi cam, kızaklı cam balkon, kumandalı cam balkon fiyatları, Dragos cam balkon, orjinal cam balkon, oval balkon, pimapenle balkon kapatma modelleri, raylı cam sistemleri, renkli balkon cam fiyatları, renkli cam balkon modelleri, siyah katlanır cam balkon, son sistem cam balkon, sürgülü cam pencere,

 BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER