0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Ümraniye Doğrama

16 Kasım 2022     1122 Görüntüleme

Ümraniye Alüminyum Doğrama, Ümraniye Alüminyum Cephe Sistemleri,Ümraniye Alüminyum Doğrama Fiyatları

Ümraniye Alüminyum doğrama sistemleri değişik plakaların işlenmesi neticesinde meydana çıkan malzemelere denir. Bu malzemelerin değişik şekillerde işlenmesi kullanım alanlarının da detaylı olmasını sağlar. Hem ekonomik hem de olabildiğince kullanımı kolay olduğunu düşündüğümüz bu sistemler değişik müşteriler doğrulusunda da sık sık tercih edilir. Bu yüzden siz de bu hususta Ümraniye’deki firmamızdan bilgi alabilir ve sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ümraniye Alüminyum Doğrama Sistemleri

Termal olarak bölümlere ayrılmış, yani diğer bir söyleyişle yalıtım yapılmış alüminyum profillerde iç ve dış mekan ile ilişki içerisinde olan Ümraniye alüminyum doğrama modelleri ve profil parçaları plastik bariyerler aracılığı ile birbirlerinden ayrılır ve Ümraniye alüminyum pencere bu şekilde ısı yalıtımlı duruma gelir. Alüminyum ile elde edilen ısı yalıtımını ve kullanışlılığını anlayabilmek amacıyla “Alüminyum doğrama nedir?” sorusunun yanıtına bakmak gerekir. Bu bağlamda Ümraniye alüminyum doğrama gerçekte değişik uzunluklardaki detaylı alüminyum profillerin kesilerek işlenmesi ve bu ürünlerin kapı, pencere, cam balkon sistemi olarak hayatımızda fonksiyonel bir yer alması prosedürü olarak karşımıza çıkar.

Ümraniye Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Ümraniye Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri İç ve dış alüminyum profillerin ısı yalıtımı sağlamak hedefiyle yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla yapılan Ümraniye alüminyum doğrama sistemleridir. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama yapının dış cephe evresinde ısı yalıtımından an çok yararlanma hedefi taşınan hallerde sık sık tercih edilir. Hafif olması üstünlük sayılsa da uzun yaşamlı en sağlam malzeme olması onu vazgeçilmez yapar.

Isı Yalıtımlı Alüminyum doğrama profilleri PVC yalıtım köprüsü yapılarak 3 odalı sistem durumuna getirilir. Burada doğrama düzlem alanının proje ölçülerine göre belirlendiği ve değişkenlik gösterdiği bilinmelidir. Yüzey ebatlarını da dar, orta ve geniş seri olarak çeşitlendirebiliriz. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama bina dış yüzeylerinde kullanılacak olan kapı ve pencere sistemleri amacıyla gereklidir.

Renk konusu ile ilgili sınır yoktur, estetik kaygınızın bulunduğu projeler amacıyla istenilen RAL Koduna ideal üretim yapılmaktadır. Kasa ve kanat profilleri’nde, ısı ve su yalıtımı hedefli sarf edilen fitillerin tamamı EPDM bazlıdır. Bütün açılır sistemlerin yapılması mümkündür.

Ümraniye Alüminyum Doğrama Sürgülü Sistem

Maksimum konfor ve maksimum dizayn uyumluluğu ile şeffaf mimari amacıyla Ümraniye sürme alüminyum doğrama sistemi. Yüksek ısı yalıtımlı sürme alüminyum doğrama sistemi lüks evler ve büyük projeler amacıyla uygundur. Sistem kaldır sür mekanizma seçenekleri ile çekici bir dizayn sunar.

Kapı kanadı 3.500 mm yüksekliğe kadar kaldır sür kapı olarak monte edilebilir. Kanat taşıma kapasitesi max. 400 kg’dır. Sistem emniyet olarak çok noktalı kilitleme sunar. İlave barel kilitlemesinin kullanılması güvenliği artıracaktır. Sistem otomatik kaldır sür aksesuarı tüketimi amacıyla uygundur. Ayrıca, sistem zarif sineklik dizaynı ile yüksek düzeyde konfor sağlar.

Ümraniye Alüminyum Doğrama Avantajları Nelerdir?

PVC doğrama programı ülkemizde sık sık tercih edilmektedir. Bu da hem temizlik hem de işlevsellik yönünden ileri senelerde meseleye niçin olmaktadır. Ortalama PVC kullanım ömrü 15 sene iken alüminyum doğrama bunun iki katı süreye sahiptir. Görsellik yönünden da dezavantajı tespit edilen PVC doğramaların ısı yalıtım oranları olabildiğince düşük seviyelerdedir. Genellikle Almanya gibi soğuk iklimi tespit edilen ülkelerde alüminyum pencereler ısı yalıtımı Sebebiyle sık sık kullanılır.

 • Alüminyum kapı ve pencerelerin başlıca üstünlükleri alttaki gibi sıralanabilir:
 • Korozyona karşı ekstra sağlam üretilmiştir
 • Dört mevsim hava koşullarına dayanmaktadır.
 • Uzun seneler kullanıma uygundur. Yapılan incelemeler neticesinde 40 seneye kadar maksimum verimle tüketimi mümkündür.
 • Temizlenmesi olabildiğince basittir. Yoğun yağmurlarda dahi temizlenebilir. Nemli bir bezle silindiği anda bütün kir ve lekeler geçmeye başlar.
 • Görsellik ön planda olmasına rağmen işlevselliği de yüksektir.
 • Oldukça hafif malzemeden yapılır.
 • Kişiye özel dizayn imkânı sunar. Hassas dizaynlara elverişlidir.
 • Genellikle büyük iş hanları ve yüksek katlı apartmanlarda büyük kapı ve pencere bir problem teşkil edebilir. Rüzgâr, soğuk hava gibi nedenlerden dolayı balkon ve pencerelerin cam açıklıkları kısa tutulur. Alüminyum doğramalar kullanılarak istenilen genişlik bırakılabilir. Sağlam ve şahsa özel yapılabilen uyarlamalarıyla yüksek yapılarda kullanıma imkân sağlar.
 • Geri dönüştürülebilir malzemelerden imal edilir. %95 seviyesine varan geri dönüştürülme kapasitesiyle üretilir. Enerji tasarrufu mümkündür. Kurşun gibi zehirli maddeleri yapısında barındırmaz. Eski alüminyum hurdalarının geri dönüştürülmesiyle tabiatta sera gazı dağılımı önlenmektedir. %80e varan sera gazı emisyonu vasıtası ile doğayı korur.
 • Olası natural afetlerde dahi yüksek koruma sağlar. Yangın oluşması durumunda ev içinde zehirli gazların salınmasını engeller. Bayındırlık bakanlığının son yönetmeliklerinde belirti edilen şartnameleri tamamen içine alan özelliklere sahiptir. Okul, hastane gibi topluluğun tüketimine açık yerlerde alüminyum pencere ve kapıların kullanılması koşulu mevcuttur. PVC doğramaların aksine diyoksin türü gazlar salmaz.

Ümraniye Alüminyum Doğrama Fiyatları

Alüminyum profil kataloğu üzerinden oluşturulan seçimler ardından fiyatlar belirlenir. Firmamızda alüminyum doğrama pencere, Ümraniye alüminyum doğrama şömineli kış bahçesi gibi geniş bir ürün hizmeti verilmektedir. Ümraniye Alüminyum doğrama m2 fiyatı ya da alüminyum doğrama cam fiyatları gibi konularda firma ile direk irtibata geçmek en doğru seçenektir. Yapılması gereken işlemlerde sarf edilen malzeme türünden yapılacak işçilik inceliğine kadar çoğu faktör bu hususta fiyatlarda çeşitliliğe niçin olabilmektedir.

Alüminyum Doğrama Servis Bölgelerimiz

Beykoz alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acarkent alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kavacık alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Maltepe alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kartal alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Suadiye alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Bostancı alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Dragos alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Moda alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Örnek alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyatı,alüminyum doğrama fiyatları,Dükkan alüminyum doğrama fiyatları,alüminyum doğrama markaları,istanbul alüminyum doğrama, alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2022,alüminyum doğrama fiyat hesaplama 2023 montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Alüminyum Doğrama Anahtar Kelimeler 

Ümraniye Alüminyum Doğrama, Ümraniye Alüminyum Doğrama et kalınlığı, Ümraniye Alüminyum Doğrama renkleri, Ümraniye renkli Alüminyum Doğrama, Ümraniye renkli Alüminyum profil fiyatları, Ümraniye Alüminyum Doğrama teknik şartnamesi, Ümraniye Alüminyum Doğrama tamiri, Ümraniye Alüminyum Doğrama yapılışı, Ümraniye Alüminyum Doğrama yapan firmalar, Ümraniye Alüminyum Doğrama imes, Ümraniye Alüminyum Doğrama ısı iletim kat sayısı, Ümraniye Alüminyum Doğrama ısıcam,Ümraniye alüminyum doğrama malzemeleri,Ümraniye Alüminyum Doğrama ısı yalıtımı, Ümraniye Alüminyum Doğrama ısı kaybı, Ümraniye Alüminyum Doğrama, Ümraniye alüminyum doğrama ofis, Ümraniye alüminyum doğrama otomatik kapı, Ümraniye alüminyum doğrama pencere, Ümraniye alüminyum doğrama profilleri, Ümraniye alüminyum doğrama pozu, Ümraniye alüminyum doğrama programı, Ümraniye alüminyum doğrama ürün fiyatları, Ümraniye alüminyum doğrama üreticileri, alüminyum doğrama Ümraniye, Ümraniye alüminyum doğrama modelleri, Ümraniye alüminyum doğrama siteler, alüminyum doğrama Ümraniye,, Ümraniye alüminyum doğrama Ümraniye alüminyum doğrama ağırlıkları, Ümraniye alüminyum doğrama sistemleri, alüminyum doğrama sözleşme örnekleri, alüminyum doğrama sürgülü kapı, alüminyum doğrama Ümraniye, alüminyum doğrama detayı, alüminyum doğrama Ümraniye, alüminyum doğrama dwg, alüminyum doğrama fiyatları, Ümraniye alüminyum doğrama m2 fiyatları, Ümraniye alüminyum doğrama profil fiyatları, Ümraniye alüminyum doğrama hesaplama, Ümraniye alüminyum doğrama hesabı, Ümraniye alüminyum doğrama jaluzili, Ümraniye jaluzili alüminyum doğrama, Ümraniye jaluzili alüminyum doğrama fiyatları, Ümraniye alüminyum doğrama kapı, Ümraniye alüminyum doğrama kg hesaplama,Ümraniye alüminyum doğrama çift cam, Ümraniye alüminyum doğrama kapı pencere, Ümraniye alüminyum doğrama şartnamesi, Ümraniye alüminyum doğrama şirketleri, Ümraniye alüminyum doğrama şartname, Ümraniye alüminyum doğrama, Ümraniye alüminyum doğrama, Ümraniye alüminyum doğrama sözleşme örneği,Ümraniye alüminyum doğrama cam, Ümraniye alüminyum doğrama cephe, alüminyum doğrama cam fiyatları, Ümraniye alüminyum doğrama birim fiyat, Ümraniye alüminyum doğrama çeşitleri, Ümraniye alüminyum doğrama boyası, Ümraniye alüminyum doğrama birim ağırlıkları, Ümraniye alüminyum doğrama nedir, Ümraniye alüminyum doğrama nasıl boyanır, Ümraniye alüminyum doğrama markaları, Ümraniye alüminyum doğrama m2 ağırlığı, Ümraniye alüminyum doğrama özellikleri, Ümraniye alüminyum doğrama ölçüleri, Ümraniye alüminyum doğrama teknik özellikleriBİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER