0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

İçerenköy Cam Balkon

04 Kasım 2022     1079 Görüntüleme

İçerenköy Cam Balkon,içerenköy Cam Balkon Fiyatları,İçerenköy Giyotin Cam Sistemleri

İçerenköy Katlanır Cam Balkon Sistemleri Konut, yazlık, villa ve işyeri gibi mekanlarda estetik ve konforu bir arada yayınlayan sistemler katlanır cam balkon uygulamalarıdır. Camların aynı noktada katlanıp toplanabilme özelliği hacim olarak mekanların daha rahat kullanılmasına imkân sağlar.

4 mevsim kullanılabilecek alanlar meydana getiren katlanır cam balkon evlerinize değişik bir hava katar. Rüzgar, toz, kar, yağmur vb. Olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden koruma sağlar. Temizlemesi ve bakımı basit olması ayrı bir üstünlük yaratır.

Isı yalıtımlı ve yalıtımsız katlanır cam balkon sistemleri; Isı yalıtımı yönünden tam donanımlı olduğundan, yapılan mekanlar tam bir oda, oturma odası ve mutfak ortamı sağlar. Isı yalıtımlı cam sistemleri, tek cam sistemlere göre ısı ve gürültü kayıplarını 50-90 oranında azaltır. 8mm Temperli katlanır balkon sistemleri 35-50 ses ve ısı yalıtımı sağlar.

İçerenköy Katlanır Cam Balkon Özellikleri

Pencerelerin sağa, sola ya da her iki yöne sarılabilmesi kullanım basitliği sağlamaktadır. Mimari yönden estetik tasarımlarla yapınıza katkı sağlar. Darbelere sağlam temperli ve lamine cam tüketimi vasıtası ile hem güvenilir hem de güvenilirdir. Ekstrem hallerde camın kırılması halinde ufak ve kesiksiz parçalara ayrılmasından kaynaklı insan sağlığını tehdit etmez. Görüntü ve görünüm kayıbı yaşanmaz.

İçerenköy Katlanır Cam Balkon Uygulama Yerleri

 • Konutlar
 • Cafe, lokanta ve fastfoodlar
 • Eğlence mekanları
 • Alışveriş Merkezleri
 • Mevsimlik imalat yapan atölye ve işletmeler
 • Yazlıklar villalar otel ve moteller
 • Perakende ürün satan mağaza ve işletmeler

İçerenköy Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

İçerenköy Sürgülü cam balkon ya da sürme cam balkon gibi değişik seçenekli istekleri Akın Cam Balkon firmamız rahatça karşılayabilmektedir. Isıcamlı cam balkon, alüminyum cam balkon, katlanır cam balkon başlıca balkon kapatma sistemleridir.

İçerenköy Sürgülü Cam Balkon Uygulama Yerleri

 • Konutlar
 • Cafe, lokanta ve fastfoodlar
 • Eğlence mekanları
 • Alışveriş Merkezleri
 • Mevsimlik imalat yapan atölye ve işletmeler
 • Yazlıklar villalar otel ve moteller
 • Perakende ürün satan mağaza ve işletmeler

İçerenköy Cam Balkon Fiyatları

İçerenköy Cam balkon fiyatları projenin yapılacağı yerin büyüklüğüne, kataloglarımızdan seçeceğiniz model tercihlerinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dilerseniz özel dizayn ürünlerimizide projelerinizde uygulayabiliyoruz. Taleplerinize göre ilerliyoruz.

Cam balkon kapatma fiyatları, küpeşte fiyatları, ısıcamlı balkon fiyatları, sürgülü cam balkon fiyatları, vitrin cam balkon sistemi fiyatı, katlanır cam balkon sistemi fiyatı, giyotin cam sistemi fiyatı amacıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İçerenköy Eşikli Cam Balkon Sistemleri

İçerenköy Cam balkon sistemleri konutlarınızın zerafet ve estetiği gerçekleştirebilmenin ve hemde dış bölgelerden gelmekte olan sıcak ya da soğuk havanın önlenmesini gerçekleştiren en etkili 1 uygulamadır. Cam balkon düzeneğinin kapanma kalitesi vasıtası ile rüzgarlı havalara karşı çok etkili karşılık verebilen 1 sistem bulunduğu insanlar doğrulusunda bilinmektedir. cam balkon sistemi kolayca açılıp kapanma özelliğinden kış aylarının en hoş alternatifidir. Çünkü cam balkon kapatma sistemleri soğuk hava gibi olumsuz hava şartlarına karşı engel olan en hoş 1 sistem bulunduğu malumunuzdur. Cam balkon kapama sistemleri varlıklı model ve renk çokluğuyla ve durumuyla her keseye uygun alternatifleri sayesinde işyerlerinize şıklık katar. Şirketimiz Her manada cam balkon kapatma işlemini monte eder iken siz değerli müşterilerimizin istediği biçimde cam balkon kurmaktayız. Cam balkon kapama gayet hem uygun hemde kaliteli fiyat Aralıklarıyla müşterilerimize hizmet ve satış veriyoruz. Bol tür ve renk alternatifleriyle doğayla barışık olarak imalatı oluşturulan cam balkon kapama sistemini her yönüyle fabrikalarınızın canlandırarak göz zevkinize ve harcamanıza uygun 1 döşeme sistemleridir. Kullanılmakta olan Cam balkon kapama sisteminde bütün cam balkonlar değişik renk ve ödeme alternatiflerine sahip olmaktadır. Cam balkon da kullanılmakta olan camlar 5 mm bulunduğundan her nevi vuruşa karşı dayanıklıdır.

İçerenköy Eşiksiz Cam Balkon Sistemleri

Yana Kayar Sistem (Sürme Cam Sistemi) adından anlaşılacağı gibi kasa üzerinde tespit edilen raylar ile bu raylar üzerinde tespit edilen camların yatay olarak ilerlemesiyle balkon, iç mekânlarda daralmaya sebebiyet vermemektedir. Bunun yanı sıra bu sistemde “eşik” bulunmamaktadır; bu da düzenin uygulandığı zemin ile tamamen aynı hizada olmasını sağlaması yönünden tüketimi kolaydır. İçerenköy Eşiksiz Sürme cam balkon Sistemde istenildiği kadar Kanat adedi uygulanabilir. Eşiksiz Sürme seri Sistemimizin teknik yapısı hem 8mm hem de 10mm temperli tek cam ve lamine cam tüketimi amacıyla makuldür. Darbeye sağlam temperli cam bulunduğu amacıyla kırılma halinde tehlike arz etmez. Dar balkonlarda balkon alanını aynen güvenliğini sağlamaktadır. Balkona giriş/çıkış noktalarına engel olmaz. Alt kısımlarında sarf edilen rulmanlar vasıtası ile kolayca ve sessiz olarak çalışır. Kanatlarda sarf edilen Ara (Çekme) Kapaklar ile Camlar istenilen yere toplanır. 8mm ve 10mm patenti Kanaat Alüminyum’a ait olan Alüminyum Sürme Fitillerimiz ile sararma problemi ortadan kalkmıştır. Hem de Alüminyum Fitillerin sağlam yapısından kaynaklı kuvvetli rüzgar, sağnak yağmur ve kesintisiz güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz hayat boyu garanti kapsamındadır. Sistem geniş kasa modeline sahiptir. Balkon parapetinin tavanı karşılamadığı hallerde kolayca uygulanabilir. Kasa birleşmeleri 45º kesilmeyerek 90º kesilir. PVC takozlar aracılığı ile dönüş elde edilir. Bu özellikler vasıtası ile fire, referans gibi yararlar sağlar ve bunun yanı sıra suyun tahliyesine de yardım eder. Sistemdeki yükü altta 2 adet rulman üstte 2 adet tekerlek sağlar. Çeşitli renk ve model opsiyonu ile değişik yer ve mekânlara ahenk sağlamaktadır. Sistemde pkatiyennma yapacak malzeme kullanılmamıştır. Alüminyum Profillerin açık kısımlarına Plastik Kapak uygulanmıştır. Cam profil bağlantısı mekanik bağlantı ile sağlanmıştır. Asla sarkma yapmaz. Köşe Dönüş Aparatları vasıtası ile kolay imalat ve montaj imkânı sağlar. Kış bahçesi, Vitrin, Büro Bölmeleri, Cafe, Otel ve Restoran gibi çoğu alanların kapatılmasında tercihe göre uygulanır. Akın Alüminyum Cam Balkon Sistemleri.

İçerenköy Giyotin Cam Balkon Sistemi

8 mm dinamik küpeşte içerenköy giyotin cam balkon sistemleri yukarıya ya da aşağı doğru yani dikey yönlü hareket eden cam panellerden meydana gelen sisteme verdiği isimdir. Giyotin sisteminin, tamamını ya da bir bölümünü uzaktan kumanda ile denetim sağlayabilirsiniz. Cam panelleri, hareket halindeyken dilediğiniz konumlarda durdurma olanağı bulunmaktadır.

Anahtar Kelimeler

İçerenköy cambalkon modelleri, İçerenköy cam balkon modelleri, cambalkon yaptırırken nelere dikkat edilmelidir, İçerenköy cambalkon tipleri, cam balkon tipleri, İçerenköy cambalkon modelleri, İçerenköy cam balkon modelleri, İçerenköy katlanır cam balkon modelleri, İçerenköy katlanır cambalkon modelleri, İçerenköy yeni katlanır cam balkon modelleri, İçerenköy yeni katlanır cambalkon modelleri, İçerenköy ısıcamlı cam balkon modelleri, İçerenköy ısıcamlı cambalkon modelleri, İçerenköy balkon cam modelleri, İçerenköy balkon cam tipleri, İçerenköy en çok tercih edilen cam balkon, cambalkon paslanır mı, cam balkon tekeri paslanır mı, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, ısıcamlı cambalkon fiyatları,  akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, paslanmaz cambalkon, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, balkon cam fiyatları, ısıcamlı cambalkon fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, balkon tekeri paslanır mı, cambalkon alırken dikkat edilmesi gerekenler, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, cam balkonda güvenebileceğim marka, cam balkon paslanmazlık, akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, paslanmaz cambalkon, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, balkon cam fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon modelleri ve fiyatları, cambalkon fiyatları hesaplama, cam balkonda dikkat edilmesi gerekenler, cambalkon fiyatları hesaplama, cambalkon paslanır mı, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon modelleri ve fiyatları, açılır balkon camları, açılır kapanır pencere sistemleri, akordiyon balkon camları, akordiyon balkon kapısı, alüminyum balkon kapama, alüminyum sürgülü cam, balkon ara bölme, balkon cam m2 fiyatı, balkon camına sineklik, balkon kapılarına sineklik, sürmeli cam balkon fiyatları, teras cam balkon modelleri, veranda cam kapama, veranda kapatma sistemleri, yarım cam balkon modelleri, yuvarlak cam balkon modelleri,balkon katlamalı cam fiyatları, balkon korkuluğu cam, balkon panjur modelleri ve fiyatları, balkon pvc fiyatları, balkon sürgülü cam kapı fiyatları, bella cam balkon, cam balkon, cam balkon ara fitili, cam balkon bronz, cam balkon dışarıdan açılır mı, cam balkon fitili mıknatıslı, cam balkon fiyat hesapla, cam balkon kaç saatte takılır, cam balkon kenar fitili, cam balkon kış bahçesi modelleri, cam balkon m2 fiyatları 2020, cam balkon ray fiyatları, cam balkon ray sistemleri, cam balkon sineklik modelleri, cam balkon toptancısı, cam balkon tutucu, cam balkon uygulamaları, cam balkona son, cam balkonda hangi renk daha iyi, cam kaplama balkon, cam metrekare, doğrama cam, elektrikli balkon camı, gold cam balkon, ısıcamlı cam balkon modelleri, kaliteli cam balkon, katlama cam, katlamalı cam, katlanabilir cam balkon modelleri, katlanır cam balkon fitili, kaydırmalı cam balkon, kış bahçesi cam, kızaklı cam balkon, kumandalı cam balkon fiyatları, İçerenköy cam balkon, orjinal cam balkon, oval balkon, pimapenle balkon kapatma modelleri, raylı cam sistemleri, renkli balkon cam fiyatları, renkli cam balkon modelleri, siyah katlanır cam balkon, son sistem cam balkon, sürgülü cam pencere,

Cam Balkon Servis Bölgelerimiz

Beykoz cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acarkent cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kavacık cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Maltepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kartal cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Suadiye cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Bostancı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Dragos cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Moda cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Örnek cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER