0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Beykoz Cam Balkon

01 Kasım 2022     1029 Görüntüleme

Beykoz Cam Balkon,Beykoz Giyotin Cam Sistemleri,Beykoz Cam Balkon Fiyatları

Pratik tüketimi ve basit bakımı ile ilgi çeken cam balkon tiplerinin başında Beykoz katlanır cam balkon gelir. Katlanır sistemi ile basitçe açılıp kapanabilen bu balkon modeli basitçe temizlenebilir. Diğer cam balkon modellerinin aksine her türlü kullanıma ideal olan katlanır cam balkon kullandığı alana şık ve ferah bir manzara kazandırır. Katlanır yapısı sık kullanıma ideal ray ve lastik materyallerinden oluşur. Raylar katlanır parçaların problemsiz şekilde hareket etmesini olası kılarken lastikler katlanır parçaların raydan çıkmasını engeller. Lastikler aynı vakitte hava giriş çıkışını denetim altına alarak ısı ve ses yalıtımını geliştirir. Katlanır cam balkon tipleri her alanda basitçe kullanılabilen çağdaş ve tüketimi basit dekorasyon çözümleridir.

Beykoz Sürgülü Cam Balkon

Yaygın olarak tercih edilen bir başka cam balkon modeli olan Beykoz sürgülü cam balkon orjinal çalışma sistemi ile öne çıkar. Bu cam balkon sisteminde cam bölümleri ray üzerinden kayarak hareket eder. Bulundukları yerden çıkarak ray süresince hareket eden sürgülü cam balkon parçaları ray bitiminde toplanır. Aynı anda ray sonuna ulaşan parçalar yan yana pozisyon alarak  balkonun açılmasını olası kılar. Modern anlayışın üstün mühendislik ile buluştuğu sürme cam balkonlar basitçe açılıp kapanabilir. Aynı vakitte ray, lastik ve camlar basitçe temizlenebilir, yenisi ile kısa sürede değiştirilebilir. Balkonunuzu basitçe havalandırmanıza imkân tanıyan sürgülü cam balkon tipleri ses ve ısı yalıtımı yönünden da öne çıkar. Bu sayede sürgülü cam balkon ile kaplanan balkonlar dört mevsim süresince kullanılabilir.

Beykoz Cam Balkon Modelleri

Evinizde ya da büronuz için tercih edeceğiniz cam balkonlar için birden fazla model ve seçenek bulunmaktadır. Bu birbirinden değişik modeller sayesinde istediğiniz Tür Cam balkon tasarımını seçebilir ve evinizin veya büronuzun mimari yapısına daha çok güzellik katabilirsiniz. Beykoz Cam balkon modellerinden bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz;

  • L Cam Balkon Modeli
  • U Cam Balkon Modeli
  • Yay Cam Balkon Modeli
  • Gömme Cam Balkon Modeli
  • Katlanır Cam Balkon Modelleri
  • Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Beykoz Eşikli Sürgülü Cam Balkon

Beykoz Sürme Eşikli Cam Balkon soğuk havalarda sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz amacıyla geliştirilmiş sistemlerdir. Beykoz Sürgülü Eşikli Cam Balkon camların katlanarak aynı ya da değişik noktalarda toplanma özelliği ile mevsimsel değişmelere en iyi yanıt veren sistemlerdir.

Sürme Eşikli Cam Balkon mobilyalarınızı korur, ömrünü uzatır. Sürme Eşikli Cam Balkon sisteminde sarf edilen camlar 8 mm kalınlığında Teperli camlardan oluşmaktadır, kırılması durumunda çok ufak parçalara ayrılır canlılara ve etrafa zarar vermez. Sürme Eşikli Cam Balkon binanızın mimari görüntüsü değişmediğinden kaynaklı ulusal yetkililer doğrulusunda izin almanıza lüzum kalmaz.

Beykoz Sürgülü Eşiksiz Cam Balkon

Beykoz Sürme Eşiksiz Cam Balkon Mekanlarınızın daha kısıtlı bulunduğu yerlerde sarf edilen bu sistem yalnızca yatay olarak hareket ederek size mekanlarınızı daha çekici duruma getiriyor. Alt bilyalı rulmanlar kanatlarını sağa sola basitçe taşınmasını sağlıyor. Hem de kanatlar içeri yada dışarı katlanmadığından kaynaklı her türlü perde uygulamasına uygun duruma geliyor. Kanatlara takılan kilitler vasıtası ile tam emniyet sağlanmaktadır. Kanatlar birbirini özel dizayn baza kapağı vasıtası ile sıralı bir şekilde çekmektedir.

Beykoz Isıcamlı Cam Balkon

Bu sistem sizlere alüminyum düzeneğinin bütün avantajlarını sunuyor. Hem de ahşap renk sevenler amacıyla ahşap renk kaplama alüminyum vasıtası ile size gerçek ahşap duygusu yaşatıyor. Ral renk vasıtası ile dilediğiniz renge boyanabilme alternatifi sunuyor. Cam perde program opsiyonuyla mekanlarınızı dışarıdan kimsenin görmemesini sağlıyor.

Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri

Isı Cam, Sıcaklık Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır. Sistemlerimizde Kullanılan Isı Camlar 4 + 20 + 4 mm'dir. Isı Camlı Cam Balkon Sistemlerimizde Kullanılan Camların Her İkisi de Temperlidir. Temperli Cam, Düz Cama Oranla Darbelere Karşı Yaklaşık 5 Kat Daha sağlamdır.

Tek Camlı Cam balkon sistemleri

Tek camlı cam balkon modellerinde sarf edilen cam, 8 mm ya da 10 mm kalınlığında, temperli ya da lamine camdır. Ülkemizde cam balkonlarda en çok tercih nedeni olan cam tipi, 8mm kalınlığında ve temperli olanlardır.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcam, iki ya da daha çok sayıda cam plakanın aralarında bölge basıncına ideal kuru hava ya da gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesiyle oluşur. Tek cama göre, 5 kata varan izolasyon sağlayabilir.

Katlanır cam balkon sistemlerinde ya da sürgülü cam balkon sistemlerinde de hem ısıcam, hem de tek cam kullanılabilir.

Isıcamlı cam balkon modellerinde sarf edilen ısıcam, Şişecam Düzcam doğrulusunda derli toplu olarak denetlenen Isıcam Yetki sahibi Üreticileri doğrulusunda imal edilen çift camın markasıdır. Piyasada, ısıcam diye satılan çift camlar da bulunmaktadır. Bu camlar garantisiz, firmaların kendi imkanları ile gerçekleştirdikleri camlar olup, hiçbir şekilde ısıcam yerine kullanılamaz.

Isıcamlı cam balkon sistemleri, tek camlı sistemler ile kıyaslanamayacak ölçüde yüksek derece yalıtım ve izolasyon sağlamaktadır. Sistemde, yalıtımı yalnızca cam değil, birleşim bölgelerinde sarf edilen ve ısıcamlı sistem nedeniyle özel olarak üretilmiş mıknatıs, conta, fırça gibi başka özel yalıtım malzemeleri de yalıtımı üst seviyeye çıkarır. Eğer cam balkon sistemleri ile alakalı maksimum yalıtım hedefleniyorsa, ısıcamlı cam balkon sistemleri tercih edilmelidir.

Anahtar Kelimeler

Beykoz cambalkon modelleri, Beykoz cam balkon modelleri, cambalkon yaptırırken nelere dikkat edilmelidir, Beykoz cambalkon tipleri, cam balkon tipleri, Beykoz cambalkon modelleri, Beykoz cam balkon modelleri, Beykoz katlanır cam balkon modelleri, Beykoz katlanır cambalkon modelleri, Beykoz yeni katlanır cam balkon modelleri, Beykoz yeni katlanır cambalkon modelleri, Beykoz ısıcamlı cam balkon modelleri, Beykoz ısıcamlı cambalkon modelleri, Beykoz balkon cam modelleri, Beykoz balkon cam tipleri, Beykoz en çok tercih edilen cam balkon, cambalkon paslanır mı, cam balkon tekeri paslanır mı, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, ısıcamlı cambalkon fiyatları,  akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, paslanmaz cambalkon, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, balkon cam fiyatları, ısıcamlı cambalkon fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon modelleri ve fiyatları, cambalkon fiyatları hesaplama, cambalkon paslanır mı, cam balkon tekeri paslanır mı, cambalkon alırken dikkat edilmesi gerekenler, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, cam balkonda güvenebileceğim marka, cam balkon paslanmazlık, akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, paslanmaz cambalkon, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, balkon cam fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon modelleri ve fiyatları, cambalkon fiyatları hesaplama, cam balkonda dikkat edilmesi gerekenler,

Beykoz Giyotin Cam Sistemleri Nedir ?

Beykoz Giyotin cam projelere ideal olarak özel üretilir ve çoğu alanda kullanılabilen, tüketimi kolay bir cam sistemidir. En yeni tasarlanan otomatik pencere sistemlerinden bir tanesi olan giyotin cam motorludur ve bu cam modülü- nün çalışma stili otomasyon sistemidir. Bu sistemde, üçlü yan ray kanalları içinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Camların yukarıya aşağı hareket etmesini başta ithal Zentax kayış olmak üzere, askı plangalar ve motor sağlar.

Beykoz Giyotin Cam Sistemleri

Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Esasında bu cam düzeneğinin en can alıcı noktası düzenin ilk esnasında yer alan sabit camdır. Diğer dinamik camlar söz hususu bu sabit camın üstüne çekilir ve bundan dolayı sistem açık konumdayken camlar küpeşte vazifesi görür ve giyotin camı oluşturur. Bu şaşırtıcı düzenin tüketimi olabildiğince basittir. Ürünün tüketimini anlar içinde öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Cam Balkon Servis Bölgelerimiz

Beykoz cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acarkent cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kavacık cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Maltepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kartal cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Suadiye cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Bostancı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Dragos cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Moda cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Örnek cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER