0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Maltepe Cam Balkon

01 Kasım 2022     1169 Görüntüleme

Maltepe Cam Balkon,Maltepe Giyotin Cam Sistemleri,Maltepe Cam Balkon Fiyatları

Maltepe Katlanır cam balkon sistemi ile bütün hava koşullarından en az oranda etkileneceğini belirtmek gerekmektedir. Mekanizma sistemimiz eşsizdir ve 4 alt 4 üst rulman vasıtası ile 8 adet paslanmaz ve aşınmaz teker kullanılmıştır.

Maltepe Cam Balkon Modelleri

Evinizde ya da büronuz için tercih edeceğiniz cam balkonlar için birden fazla model ve seçenek bulunmaktadır. Bu birbirinden değişik modeller sayesinde istediğiniz Tür Cam balkon tasarımını seçebilir ve evinizin veya büronuzun mimari yapısına daha çok güzellik katabilirsiniz. Maltepe Cam balkon modellerinden bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz;

  • L Cam Balkon Modeli
  • U Cam Balkon Modeli
  • Yay Cam Balkon Modeli
  • Gömme Cam Balkon Modeli
  • Katlanır Cam Balkon Modelleri
  • Sürgülü Cam Balkon Modelleri
  • Eşikli Sürgülü Cam Balkon

 

Maltepe Eşikli sürgü cam balkonları dar balkonlarda, balkon alanını donanımlı bir şekilde korumaktadır. Bu halle eş güdümlü balkona çıkış noktalarına mutlaka engel olmaz, cam birleşim noktalarında alüminyum contalar vasıtası ile içeriye su, yel ve toz geçirmez. Aynı vakitte camlar isteğimize bağlı olarak dilediğimiz bir köşede üst üste toplanır. Sessiz olarak çalıştığını da belirtmek gerekmektedir.

Maltepe Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Her müşterinin tarz ve zevki birbirinden değişikdir. Firmamız her bireye hitap eden çağdaş ve şık sürgülü cam balkon modelleri tasarlamaktadır. Farklı ve kullanımı kolay Maltepe sürgülü cam balkon modelleri konusu ile ilgili, olabildiğince iyi inceleme gerçekleştirmek gerekir. Cam balkon modellerini program alanının boyutu, rengi ve dizaynına göre tercih ederek daima memnun kalmak ana amaç olarak belirlenmelidir.

Maltepe Sürgülü Cam Balkon Fiyatları

Maltepe Sürgülü cam balkon modelleri yapısı ve kullanışı bakımından verdiği parayı sonuna kadar hak eden bir üründür. Özenli ve düzgün işçilik ile geliştirilen cam balkon modellerini çeşitli bir şekilde incelemek ve ona göre bir fiyat saptamak gerekir. Sürgülü cam balkon fiyatları konusu ile ilgili net bir rakam söylemek olabildiğince yanıltıcı olacaktır. Cam balkon modelin yapılacağı alan, sarf edilen malzeme ve işçilik fiyatları değiştiren mühim faktörler arasında yer almaktadır.

Maltepe Sürme Cam Balkon

Maltepe Sürme cam balkonlarda 5 ayrı sistemleri bulunmaktadır. 5 değişik yönde camlar açılmaktadır. Maltepe Sürme cam balkon akın cam balkon olarak eşikli sürme cam balkon ve eşiksiz sürme cam balkon modellerimiz de bulunmaktadır.  Yağmur, kar, yel ve tozu içeri almamaktadır. Sürme cam balkon modelleri 8 mm ya da 10 mm kalığından cam ve 500 kg’a kadar vuruşa sağlam kaliteli camlardan üretilmektedir. Maltepe Sürme cam balkonlar dar balkonlarda ve büro bölme sistemleri vb. alanlarda kullanılmaktadır. Sürme cam balkon her türlü balkonlarda kullanılabilir. Müşteri arzusuna göre camdan cama özel kilit mekanizması da sağlanmaktadır.

Maltepe Eşiksiz Cam Balkon

Maltepe Eşiksiz sürme cam balkon modellerinin altında ki ray yüksekliği 8m olmasından kaynaklı ayak takılmalarını önler. Bu hal olabildiğince mühimdir diyebiliriz. Olası kazaların önüne geçmeniz sağlanabilir. Genellikle yüksekliği en çok dış mekânlarda maksimum 2500 mm, iç mekânlarda ise 3000 mm olarak üretilebilmektedir.

Cafe, restaurant, bar, pastane, lokanta gibi bölgeları güzelleştirmek ve nezih bir bölge yaratmak amacıyla eşiksiz sürme cam sistemleri kısa bir vakit diliminde çok yayın bir duruma gelmiştir. Eşiksiz sürme cam balkonlar alış veriş merkezleri, oteller, mağazalar, pastaneler ve kıs bahçeleri amacıyla geliştirilmiş çağdaş bir sistemdir.

Maltepe Katlanır Cam Balkon

Maltepe Katlanır cam balkon modeli genellikle tüm balkon tiplerine uygundur. Balkonların şekline göre projelendirme yapılmaktadır. Tercih nedenlerinden birisi camların birbirinden bağımsız olup istenildiği gibi hareket edebilmesidir. İstediğiniz camı dilediğiniz yerden açabilirsiniz. Bu hal da mevsim geçişleri yönünden size yararlı olacaktır. Sizde balkonunuzda konfor, ferahlık ve yaşanabilirlik istiyorsanız kesinlikle Maltepe katlanır cam balkon yapmalısınız. Katlanabilir cam balkon modeli dışarıdan gelen her türlü bakteri ve tozu içeriden uzak tutacaktır.

Tek Camlı Cam balkon sistemleri

Tek camlı cam balkon modellerinde sarf edilen cam, 8 mm ya da 10 mm kalınlığında, temperli ya da lamine camdır. Ülkemizde cam balkonlarda en çok tercih nedeni olan cam tipi, 8mm kalınlığında ve temperli olanlardır.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcam, iki ya da daha çok sayıda cam plakanın aralarında bölge basıncına ideal kuru hava ya da gazları barındıracak şekilde fabrika şartlarında bir araya getirilmesiyle oluşur. Tek cama göre, 5 kata varan izolasyon sağlayabilir.

Katlanır cam balkon sistemlerinde ya da sürgülü cam balkon sistemlerinde de hem ısıcam, hem de tek cam kullanılabilir.

Isıcamlı cam balkon modellerinde sarf edilen ısıcam, Şişecam Düzcam doğrulusunda derli toplu olarak denetlenen Isıcam Yetki sahibi Üreticileri doğrulusunda imal edilen çift camın markasıdır. Piyasada, ısıcam diye satılan çift camlar da bulunmaktadır. Bu camlar garantisiz, firmaların kendi imkanları ile gerçekleştirdikleri camlar olup, hiçbir şekilde ısıcam yerine kullanılamaz.

Isıcamlı cam balkon sistemleri, tek camlı sistemler ile kıyaslanamayacak ölçüde yüksek derece yalıtım ve izolasyon sağlamaktadır. Sistemde, yalıtımı yalnızca cam değil, birleşim bölgelerinde sarf edilen ve ısıcamlı sistem nedeniyle özel olarak üretilmiş mıknatıs, conta, fırça gibi başka özel yalıtım malzemeleri de yalıtımı üst seviyeye çıkarır. Eğer cam balkon sistemleri ile alakalı maksimum yalıtım hedefleniyorsa, ısıcamlı cam balkon sistemleri tercih edilmelidir.

Anahtar Kelimeler

Maltepe cambalkon modelleri, Maltepe cam balkon modelleri, cambalkon yaptırırken nelere dikkat edilmelidir, Maltepe cambalkon tipleri, cam balkon tipleri, Maltepe cambalkon modelleri, Maltepe cam balkon modelleri, Maltepe katlanır cam balkon modelleri, Maltepe katlanır cambalkon modelleri, Maltepe yeni katlanır cam balkon modelleri, Maltepe yeni katlanır cambalkon modelleri, Maltepe ısıcamlı cam balkon modelleri, Maltepe ısıcamlı cambalkon modelleri, Maltepe balkon cam modelleri, Maltepe balkon cam tipleri, Maltepe en çok tercih edilen cam balkon, cambalkon paslanır mı, cam balkon tekeri paslanır mı, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, ısıcamlı cambalkon fiyatları,  akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, paslanmaz cambalkon, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, balkon cam fiyatları, ısıcamlı cambalkon fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon modelleri ve fiyatları, cambalkon fiyatları hesaplama, cambalkon paslanır mı, cam balkon tekeri paslanır mı, cambalkon alırken dikkat edilmesi gerekenler, cam balkon servisi, cambalkon garantisi, cam balkonda güvenebileceğim marka, cam balkon paslanmazlık, akın cam balkon, garantili cam balkon, marka cambalkon, cam balkon ustası, cambalkon ustası, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, paslanmaz cambalkon, markalı cam balkon, cambalkon fiyatları, cam balkon fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları 2022, cam balkon fiyatları 2022, cambalkon metrekare fiyatı, katlanır cam balkon fiyatları, katlanır cam balkon m2 fiyatları, ısıcamlı cam balkon m2 fiyatları, balkon cam fiyatları, cam balkon fiyat hesaplama, cam balkon modelleri ve fiyatları, cambalkon fiyatları hesaplama, cam balkonda dikkat edilmesi gerekenler,

Maltepe Giyotin Cam Sistemleri

Hareketli küpeşte sistemi olarak da tanınan Maltepe Giyotin Cam Sistemleri, dikey yönde hareket ederek açılıp kapanabilen bir yapıda tasarlanır. Cafe, restoran ve aynısı alanlar amacıyla en uygun bir ürün olan Maltepe Giyotin cam sistemi iki panelden oluşur. Tercihe göre sabit ya da dinamik kullanılabilen sistemde birinci panel sabit kalırken ikinci panel ise dinamikdir. İsteğe göre uzaktan kumandalı olarak kullanılabilir. Giyotin camlarda, tek ya da ısıya sağlam cam sistemleri kullanabilmektedir. Kullanılan alanlarda güvenlik, konfor, iklimlendirme konularında son derece basitlik gerçekleştiren bir sistemdir.

Maltepe Giyotin cam sistemlerinin çoğu çeşidi vardır. Tercihe göre 2’li, 3’lü, 4’lü olanlarını temin ederek hayat alanlarınızda sorunsuzca kullanabilmektesiniz. Hem de uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, dinamik küpeşte gibi değişik yapılara sahip olan tipleri de mevcuttur.

Cam Balkon Servis Bölgelerimiz

Beykoz cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acarkent cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kavacık cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Maltepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kartal cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Suadiye cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Bostancı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Dragos cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Moda cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Örnek cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce cam balkon, cam balkon sistemleri, giyotin cam sistemleri, giyotin cam balkon sistemleri, teras kapatma sistemleri, pergole sistemleri, pergola sistemleri, katlanır cam balkon, ısıcamlı cam balkon, temperli cam balkon, gömme cam balkon, sürgülü cam balkon, sürme cam balkon sistemleri, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER