0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Akın Alüminyum Doğrama 30 yıldır 1992’den bu yana sizlere birçok alanda hizmet vermektedir. Sizler Alüminyum alanından cam ve plastik alanlara kadar tüm çalışma imkânlarımızdan en uygun fiyata kaliteye sahip olabileceksiniz. Sizler için profesyonel ekibimiz ile Türkiye’nin birçok noktasına çalışmalar yapmaktayız. İstanbul Üsküdar da bulunan iş yerimizi ziyaret ederek çalışma ortamını gözlemleyebilir ve ürünlerimizin kalitesini yakından görebilirsiniz. Üstelik en uygun fiyata kaliteli ürünleri hazırlarken işinin ehli yıllarını bu sektöre adamış olan kalifiyeli ustalarımız ile çalışmaktayız.

Sizler bu ürünleri satın alırken gönül rahatlığı ile montaj alanından da yararlanmış olacaksınız. Yıllar boyunca dayanıklılığını koruyacak olan ve ömürlük çalışma alanlarını gözlemleyebilirsiniz. Ofis Ara Bölme, Cam Balkon, Alüminyum Doğrama, Plastik Doğrama, Alüminyum Korkuluk, Sineklik, Panjur Tamiratı gibi birçok çalışma alanlarına sahip olacağınız firmamız da sizlere her zaman kalite sunulmaktadır. Bu alanda deneyimli personellerimiz ile öncelik hedefimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Sizler memnun kaldıkça en iyi şekilde ömürlük dayanıklılık gösterecek ürünlerimize sahip olacaksınız.

Ofis Ara Bölme çalışma alanlarınız da duvar görevini üstlenen ve oldukça da etkili bir ofislerinizi ayıran sistemdir. Bu sistem sayesinde sizler personelleriniz ile birlikte oluşan çalışma ortamını ayırabilir, müşterilerinize özel bir oda yapabilir, hatta sigara içme alanı ya da mutfak gibi alanları dahi oluşturmuş olabilirsiniz. Kısacası sizler iki ya da üç odalı bir ofise sahip olmazken bu ara bölme sayesinde camla sizler odalarınızı ayırmış oluyorsunuz. Aynın zamanda da bankalar da sıkça gördüğünüz masaların ayrımı cam ara bölme ile oluşturulmaktadır. Bu tarz birçok işlemler de firmamızdan sizler de en iyi desteği alacaksınız.

Cam Balkon eviniz de ya da iş yeriniz de balkonunuzu güvenli bir hale getirdiği gibi aynı zamanda da güneşten ve sesten de sizleri korumaktadır. Cam balkon yaptırdığınız da camı çektiğiniz anda bir ses yalıtımı aynı zamanda da ısı yalıtımını da oluşturmaktadır. Balkonun çalışma alanına yakın olan bölgeler de oldukça etkili bir yöntemdir. Evlerde de yine aynı şekilde bu durum geçerli olmaktadır, hem ısı yalıtımını hem de ses yalıtımını sağladığı gibi oldukça da güvenli bir hale getirmektedir. Özellikle de evcil hayvanı ya da çocukları olanlar için bu cam balkonlar en güvenli alanları oluşturmaktadır.

Alüminyum Doğrama alanında sizlere vermiş olduğumuz destek sayesinde birçok kullanım alanlarına sahip olan alüminyumları sizlerin isteği doğrultusunda şekillendirmekteyiz. İster bir asansör ister bir korkuluk her alan da kullanılacak olan alüminyumlar dilediğiniz çizimler de oluşturulmaktadır. Bu tasarımlar uzman personellerimiz tarafından hazırlanmaktadır ve sıfır fire kaybı ile en kaliteli ürünleri makul fiyatlara temin edeceksiniz.

Plastik Doğrama da tıpkı alüminyum gibi işlev görmektedir, yani sizler kullanım alanlarına özel olarak tasarımlar oluşturabilir bu tasarladığınız çizimler ile de kesinleri oluşturabilirsiniz. Herhangi bir fire kaybı olmadan en uygun fiyata kaliteli ürünleri temin edebilmektesiniz. Özellikle de PVC gibi alanlar da ideal bir seçim olacaktır, sizlerin isteğine göre tasarlanır ve sizlerin isteğine göre fire kaybı verilmeden doğranmaktadır.

Alüminyum Korkuluk da yukarıda bahsetmiş olduğumuz alüminyum doğrama alanına girmektedir, sizler ölçülerinizle birlikte de gelebilir ve yerinde tespit ile işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sineklik alanında ki çalışmalarımız ise kapı ya da pencereler için oldukça ideal bir seçim olacaktır, sinek, böcek gibi birçok haşerelerden uzak kalacaksınız. Aynı zamanda da toz alımında da oldukça etkilidir ve eskisine nazaran ofisiniz ya da evinize aşırı bir toz gelmeyecektir.

Panjur Tamiratı alanında da sizlere hizmet vermekteyiz, sizler panjurlarınızı yenilemek yerine onarım yaptırarak yenisi gibi ilk gün ki kullanım alanına sahip olabileceksiniz.