0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Alüminyum Kasalı Kapı

12 Kasım 2022     569 Görüntüleme

Alüminyum Kasalı Kapı, Alüminyum Kasalı Kapalı Fiyatları,Alüminyum Kasalı Kapı Modelleri

Akın Alüminyum Kasalı Kapı, Alüminyumun şık ve hareketli görüntüsünü, mekanlara zarafet ve pratiklik getirmekle birlikte, aynı vakitte değişik birer görüntü kimliği kazandırıyor. Kolay adapte edilebilir ve duvar kalınlıklarına göre değiştirilebilir Alüminyum kasalı Kapı -pervazı sistemlerinde boya olarak, eloksal ve ahşap kaplamalı yüzey bitiş seçenekleri ile HPL, natural kaplama, cam ya da asrilik kapı kanatları uygulanabiliyor. Profiller istenilen RAL renginde boyanabilmektedir.

Alüminyum Kasalı Kapı Firmaları

İnce ve zarif  Alüminyum Kasalı Kapı çerçeveler ile çevrelenmiş cam kanatlar, hem transparan yüzeyler elde etmenin avantajını hem de kapıları hafifletip çağdaş bir dekorasyon öresine çevirmenin tadını sunuyor. Tasarımda ön planda olan ince Alüminyum çerçeve ve kasa-pervaz profili natural ahşap ile kaplanarak yenilikçi neticeler meydana koyabiliyor. Lamine cam arası tül kumaş ve dekoratif kağıt programları ise kapılara ve bundan dolayı mekanlara kişisellik katan bir başka özellik.

Ayarlı Kasa Alüminyum Kapılar

Sağlık, Eğitim, Turizm, Sanayi, Sauna, Buhar Odası, Mağazacılık ve bürolar gibi yoğun kullanımın gerçekleştiği ortamlarda, onlarca sene süresince ilk günkü duruşu ve işlevselliğini koruyacak özel dizayn ve detaylara sahip olan Akın Alüminyum Doğrama; Ayarlı Alüminyum Kasa Alüminyum Kapı, Ayarlı Alüminyum  Kasa Ahşap Kapı ve Bölme Panel sistemleri; özel alaşımlı profiller ile vuruş mukavemeti ve estetik dış yüzey görünümünü en üst düzeyde sağlar.

Akın Alüminyum Kasalı Kapı

Özel alaşımlı kasalarımız darbelere ve çizilmelere karşı ahşap kasaya göre 3 kat daha dayanıklıdır.

Endüstriyel üretimi vasıtası ile, gelecekte hasar görerek değişime gereksinim duyan rastgele bir parçanın, geçmişe dönük üretim takibi yapılarak, aynı ölçüde tekrardan üretimi ve montaj basitliği vasıtası ile parça değişimi mümkündür.

Demontaj olanağı sağlar. Aynı ürünün defalarca sökülüp tekrardan montaj yapılması halinde ilk günkü görünümünü korur.

Akın Alüminyum Doğrama; Alüminyum kasa, yerine bir kez dayanıklı olarak monte edildikten sonra malzemesi çalışmaz, dönme yapmaz. Stabilizedir ve ısı değişimlerine karşı yüksek oranda dayanıklıdır.

Montaj tekniği, program yerinde kesim gerektirmediği amacıyla toz, talaş, gürültü, vb. kirliliği yaratmaz. Diğer inşaat disiplinlerine negatif tesir etmez, ortamdaki düzeni bozmaz.

Zemin, duvar, tavan, süpürgelik ilişkileri proje adımında belirlendiği amacıyla iş programında vakit problemi yaşatmaz. Üretimi ve montajı seridir, vakit kazandırır. Kullanılan malzemelerin tamamına yakını %100 geri dönüştürülebilir natural malzemelerdir.

Alüminyum Kapı Kasası Fiyatları

Farklı renklere boyanabilir olması ve sağlam olması bakımından her türlü ihtiyaçlarınıza rahatça yanıt sağlıyor olması iç mekan düzenlemelerinde tercihinizi bu kapı kasalarından yana kullanmanızın daha akılcı bir çözüm olduğunu göstermektedir. İsteğe bağlı olarak detaylı şekillerde üretilebiliyor olması bakımından yapmak dilediğiniz dekorasyona da basitçe uyum sağladığını görebilirsiniz. İstenilen kalınlık ve ebatlarda üretilebiliyor olması da kullanım bakımından size büyük bir basitlik sağlayacaktır. Hem ahşap hem de cam kapılar amacıyla kullanılabilecek kalitede üretilmesi olası olan Alüminyum kapı kasası fiyatlarının da olabildiğince geniş bir aralığa sahip olması bütçenize ideal bir model bulmanız konusu ile ilgili size basitlik sağlayacaktır. Duvar kalınlığına göre rahatça hazırlanabilecek olan bu kasalar amacıyla firmamızın bedava keşif elemanlarının gerçekleştireceği ölçümler vasıtası ile ihtiyaçlarınıza tam manası ile karşılık verebilecek kasalar bulma konusu ile ilgili rastgele bir sorun yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalmazsınız.

Alüminyum Kapı Kasası Özellikleri

Alüminyum teleskopik kasalı laminat kapı özel fitilleri vasıtası ile maksimum ses izolasyonu sağlar, vidaları gizler. Alüminyum kasa profillerinin özel tasarımı vasıtası ile antimikrobiyel özellik taşır. Akın Alüminyum Kasalı Laminat Kapıları Yenilikçi bakış açısı ve üstün nitelik standartları ile projelere, şahıslara ve kurumlara özel Alüminyum çerçeveli laminat kapı üretimi yapıyoruz.

Anahtar Kelimeler

Alüminyum kapı kasası fiyatları, Alüminyum kapı kasası, üsküdar Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası, acarkent ayarlı Alüminyum kapı kasası, ayarlanabilir Alüminyum kapı kasası, üsküdar Alüminyum kapı kasası, beykoz Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kasalı laminat kapı, ümraniye Laminat Wc Kapıları, ataşehir Alüminyum kasalı kapı, laminat kapı kanadı fiyatları, Alüminyum kapı kasa fiyatları, Alüminyum laminat kapı, kavacık Star Alüminyum kasalı cam kapı, Alüminyum wc kapı fiyatları, Alüminyum teleskopik kapı kasaları,

Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası

Alüminyum Kapı Kasası Servis Bölgelerimiz

Beykoz Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Acarkent Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Kavacık Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Kartal Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi  Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Suadiye Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Bostancı Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Dragos Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Moda Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Örnek Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce Alüminyum kapı kasası, Alüminyum kapı kasası pozu, Alüminyum kapı kasası profil fiyatları, Alüminyum kapı Kasa Profilleri, Alüminyum ayarlı kapı kasası, Alüminyum kapı fiyatları, Alüminyum pervazlı kasa, istanbul Alüminyum kapı kasası üretim ve montaj hizmeti vermekteyiz.BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER