0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Cephe Sistemleri

14 Kasım 2022     312 Görüntüleme

Alüminyum Cephe Sistemleri, Cephe Sistemleri,Cephe Giydirme Sistemleri, Cephe Sistemleri Fiyatları

Alüminyum panel cephe giydirme sistemleri ile yapılan bina dışının modüler bir teknik ile teşkil edilmesidir. Panel cephe sistemlerini meydana getiren tüm bileşenler, denetimli fabrika içerisinde bitmiş ürün durumuna getirilir ve şantiyede montaj laması yapılır.

Panel Giydirme Cephe Sistemleri Modelleri

  • Alüminyum Kapaklı Panel Cephe Sistemleri
  • Alüminyum, Strüktürel Silikonlu Panel Cephe Sistemleri.
  • Alüminyum Yarı Kapaklı (Two Side) Panel Cephe Sistemleri.
  • Alüminyum Kasetli Panel Cephe Sistemleri.

Silikon Cephe Giydirme Sistemleri

Silikon cephe giydirme sistemlerinde dıştan bakıldığında alüminyum profil görülmeyip, cam derzleri 15 mm olarak görünmektedir. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift EPDM fitil ile sağlandığından, panellerin arasına sızdırmazlık silikonu çekilmez.

İstendiğinde seçilen rastgele bir cam panel (dışarıdan hangisinin açılır bulunduğu belli olmaksızın) saklı kanat durumuna getirilebilir. Camlar, sisteme yapıştırma prosedürü ile (alüminyum panellere yapıştırılarak) uygulanır.

Bu alüminyum paneller, istenildiğinde dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen saklı kanat durumuna dönüştürülebilir.

Yarı Silikon Giydirme Cephe Sistemleri

Yarı silikon giydirme cephe sistemleri yarı kapaklı yarı silikon cephe formuna getirilebilir. Dışta sarf edilen yatay ya da düşey eksendeki kapak profilleri isteğe göre iptal edilip, bu profillerin yerine, fuga boşluklarına silikon dolgusu yapılır.

Böylelikle, dışarıdan bakıldığında cephe yüzeylerinde düşeyde ya da yatayda istenilen yarı silikon yarı kapaklı form elde edilir.

Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri

Kapaklı giydirme cephe sistemi, dış yüzeylerde cam birleşimleri arasında 50 mm ya da daha geniş alüminyum profillerin kullanılması ile yapılan cephe giydirme sistemidir. İsteğe göre, çok değişik formlarda projelendirilebilir.

Transparan Cephe Giydirme Sistemleri

Transparan cephe giydirme sistemlerinde camları taşıyan ana strüktür, binanın kullanım amacına uygun, istekler tarafında paslanmaz ya da çelik konstrüksiyondan, bunun dışında statik hesapları yapılarak yapılan cam kolonlardan ya da gergili çubuk sistemlerinden oluşmaktadır.

Cam İçi Kilitlemeli Giydirme Cephe Sistemleri

Cephe sisteminde dıştan bakıldığında alüminyum profil görülmeyip, tümüyle cam manzarası oluşturulmaktadır. Camlar arasındaki fuganın genişlik ve derinlikleri mimari ve statik gerekliliklere bağlı olarak

Alüminyum Cephe Sistemleri

Farklı dokular ve renklerde yüzlerce seçeneği olan alüminyum cephe sistemleri yalıtım tarafından yüksek performansa sahip sitemlerdir. Ses yalıtımı, ısı yalıtımı ve yangın dayanımı ideal ayrıntı çözümleri ile eş güdümlü üst sınırlara çıkabilmektedir.

Panel cephelerde yapı metal paneller yardımı ile kaplanmaktadır. Panel cepheler alüminyum cepheler ile eş güdümlü ya da tek başına yapılabilmektedir. Alüminyum kompozit panel tüketimi en çok programı oluşturulan dış cephe sistemlerindendir.

Dış cephe Sistemleri Tercihi Nasıl Yapılır

Akın Alüminyum Cephe Sistemleri, Bina dış cephelerini dizayn belirlemektedir. Tasarımda alınan kararlar binalar yapılırken büyük ölçüde farklılıklar göstermez. Yapının olduğu bölgedeki başka binalar, iklim şartları, yapı sahibinin istekleri, finans, binanın itibar derecesi gibi faktörler dizaynı yönlendirmektedir. Elde etmek dilediğiniz tesire göre dizaynı planlayabilirsiniz.

Hangi cephe sistemini ve malzemeleri seçerseniz seçin kesinlikle yapısal yük hesaplarını firmalardan alacağınız teknik detaylar ile eş güdümlü yapmalısınız. Cephe sistemlerinin üstüne gelen yükler ve kendi ağırlığından kaynaklanan etkiler detaylı bir şekilde incelenmelidir. Ürünlerimiz ile alakalı bütün teknik dokümanı müşteri temsilcilerimizden temin edebilirsiniz.

Alüminyum Panel Giydirme Cephe Sistemleri

Alüminyum giydirme cephe sistemleri ile yapılan bina kabuğunun modüler bir teknik ile teşkil edilmesidir. Panel cephe modüllerini meydana getiren tüm bileşenler, denetimli fabrika içerisinde bitmiş ürün durumuna getirilir ve şantiyede montajı yapılır.

  • Yüksek nitelikli ürün
  • Hızlı montaj imkânı
  • Fabrika içerisinde nitelik denetim sistemi altında imalatların tamamlanması.

Panel cephe sistemleri, fabrika içerisinde yüksek nitelik üretimi, şantiyede de süratli montaj yapma imkânını sağlamaktadır. Hem kapaklı hem de silikon panel cephe sistemleri içinde, dışa doğru ters vasistas şeklinde ve dışa doğru paralel açılır şekilde kanatlar meydana getirmek mümkündür.

Düşey ve yatay taşıyıcı profiller içeride hem yüz olabildiği gibi binanın düşey etkisini vurgulayabilecek özel tasarım seçenekleri de mevcuttur. Sistem, güneş kırıcı sistemler ve BIPV-Fotovoltaik sistemler ile eş güdümlü kullanılabilir. Sistem içinde yer alan değişik derinliklerdeki profillerle büyük açıklıklar geçilebilir ve ağır cam yüzeyler cepheye taşıtılabilir.

Strüktürel Silikon Giydirme Cephe Sistemleri

Şık, çağdaş ve prestijli; işlevsel ve estetik, cam binalar, cam cepheler. Camın estetik yükselişi tam bir yalıtım şaheseri, sağlam ve işlevsel, fark yaratan mimari.

Camın sadeliğini ve aseletini altını çizen silikon cephe giydirme sisteminde ısı camlar cepheye özel bir şekilde yapıştırıldıkları kaset profilleriyle tutturulmaktadır. Silikon Cephe Kaplama Sistemi  üç noktadaki fitil güvencesi ile net bir sızdırmazlığı garanti etmektedir. Montajı basit ve süratli olan Silikon Cephe Kaplama Sistemi montaj ardından basit bakım ve temizlik sadeliğiyle müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Alüminyum Giydirme Cephe Fiyatları

Her bir program için; yapının hali ve ebatı, kullanılacak malzeme, dizayn talep ve gereksinimleri değişiklik göstereceğinden alüminyum giydirme cephe fiyatları ile ilgili genel bir bilgi vermek olası değildir.

Eğer siz de yapılarınızda estetik, konfor ve niteliği tercih ediyorsanız; etkileşim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir, alüminyum giydirme cephe fiyatlarını öğrenebilir, en ekonomik çözümleri sunacak olan sektörün önder firması Akın Alüminyum Cephe Sistemleri ile sizi ileriye götürecek yeni bir yola çıkabilirsiniz.

Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri

Alüminyum Cephe Sistemleri Servis Bölgelerimiz

Beykoz Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acarkent Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kavacık Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kartal Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Beylerbeyi Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Suadiye Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Bostancı Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Çamlıca Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Feneryolu Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kanlıca Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kısıklı Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kirazlıtepe Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Küçükyalı Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Dragos Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Kızıltoprak Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Moda Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

İçerenköy Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Örnek Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.

Sütlüce Alüminyum Cephe sistemleri, ALüminyum cephe kaplama, cephe sistemleri, alüminyum cephe sistemleri fiyatları,cephe fiyatları,alüminyum cephe fiyatları,cephe fiyatları ne kadar, alüminyum cephe firmaları,alüminyum cephe fiyatlari,alüminyum cephe modelleri, alüminyum cephe çeşitleri montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz.BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER