0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Isıcamlı Cam Balkon

31 Ekim 2022     332 Görüntüleme

İsicamlı Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları

Isı Cam balkon sistemleri yapılara estetik bir görüntü kazandırırken yapıların değerlerinin de artmasını sağlamaktadır. Dört mevsim balkon tadının sürdürülebilir olmasına imkan sağlayan bu sistemler, çok sayıda üstünlüğü da ortamında barındırmaktadır. Isıcamlı cam balkon imalatcıları tarafından büyük bir özveri ile yapılan Çekmeköy Isı cam balkon kapama işlemleri ısı konforuna kavuşmanızda da büyük etkilere sahiptir.

Beykoz Isı cam Balkon ortamında tespit edilen eşyaların korunmasına ve balkonun temiz kalmasına büyük tesiri olan cam balkon kapama işlemleri bugün gelinen teknolojik ilerlemeler sonucunda kusursuz neticeleri doğurmaktadır. Balkonların her daim temiz kalması evin hijyeni ile ilgilenenler için büyük bir üstünlük olarak görülmektedir.

Isıcam Kalitesi ile Cam Balkon Kapatma

Balkonların konfor alanlarına çevrilmesine mühim bir rol üstlenen Ümraniye ısı cam balkon sistemleri ısıcamın mucizevi tesiri ile büyük enerji tasarruflarını da yanında getirmektedir. Akın ısıcam niteliği ile cam balkon kapatma işlemleriniz amacıyla bu hususta tecrübe sahibi ve profesyonel işler meydana çıkarmış firmalar ile görüşmeniz büyük faydalar doğuracaktır.

Özellikle soğuk iklimin hâkim bulunduğu bölgelerde yaşayanların ısı tasarrufları yapmasına müsaade edecek olan bu ısıcamlı sistemler kısa sürelerde ödediğiniz paranın geri dönüşünü sağlayacaktır.  Bu vasıflı ısıcamlar ve kaliteli mekanizmalar ile işinde harikalar yaratan işyerlerinin makul fiyat Aralıklarını değerlendirerek bu sistemlerle bir an evvelce tanışabilirsiniz.

Isıcam Cam Balkon Montajı

Kadıköy cam balkon montajı bölümünde uzmanlık isteyen titiz bir konudur. Balkonunuzu bu sistemlerden yararlanarak estetik bir manzaraya kavuşturmak aynı vakitte ısı tasarrufları gerçekleştirme istediğinizde daha iyi bir çözüm olmadığını bilmelisiniz. Üsküdar ısıcamlı cam balkon montajı için kaliteli işçilik alabilmek ve kırıp dökmeden balkon keyfinize devam etmek için alanında profesyonel uzmanlarımızdan yardım almalısınız.

Montaj esnasında meydana çıkabilecek zemin problemleri hususu ile ilgili profesyonel olan ekipler meydana gelen problemlerin giderilmesi hususu ile ilgili tecrübeli olmalıdır. Aksi takdirde montajı düzgün yapılmamış bir Maltepe ısıcamlı cam balkon düzeneğinin işlevini tam olarak yerine getirmemesi söz hususu olacaktır.

Camlar arasına yerleştirilen malzemelerin  en son teknoloji ürünü olması ve ısıcamın işlevini yerine getirmesine imkan sağlaması gerekiyor. Vasıflı olmayan cam arası aparatlar ısıcamdan alınacak verimi azaltabilmektedir.

Isı Cam Balkon Fiyatları

Yaptırmayı düşündüğünüz Beykoz ısıcamlı cam balkon fiyatları bediyat (estetik) temas sağlayacağınız yerin büyüklüğüne göre değişkenlikler gösterecektir. Metrekare fiyatları ile hesaplanan tutarda alanın büyüklüğü net fiyatı ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır.

Aynı vakitte kullanılacak olan camların niteliği ve mekanizmaların sağlamlığı da tekrar fiyat hususu ile ilgili değişikliklerin yaşanmasını gerçekleştiren bir diğer ölçüt olmaktadır. İşlemi yapacak olan işçilerin ustalıkları da fiyat belirlenmesinde yapılan bir ölçüt olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bunlar bir araya getirildiğinde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik amacıyla ödeyeceğiniz fiyatlar meydana çıkacaktır.

Unutulmamalıdır ki alınan hizmetin niteliği verdiği fiyatları belirlemede sarf edilen bir kıstastır. Piyasa şartlarının altında fiyat sunarak fazlası vakit sizi yanıltan firmalardan alacağınız niteliksiz işler daha sonra yetersiz kalacağı için ürünler kullanılmaz hale gelicektir.

Isıcamlı Cam Balkon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bostancı Isıcamlı cam balkon sistemlerinin bünyesinde tespit edilen profillerin ve bağlantı noktalarının ısı kayıplarını en aza indiren yeni teknolojilerden yararlanılarak yapılmış üretimler olması gerekir. Aksi takdirde yalnızca camların ısı yalıtımlı olması ısı denetimi yönünden pek bir hüküm ihtiva etmeyecektir.

Yapılarınız amacıyla en iyi seçim olacak olan ısıcamlı cam balkon alırken ilgi edilmesi gerekli olanlar hususu ile ilgili titiz davranarak seçimlerinizi kaliteden yana yapmanız gerekmektedir. Yine sistem ortamında tespit edilen fitillerin ve fitil içi malzemelerin de ısı yalıtımı hususu ile ilgili üst seviye malzemeler olması gerekmektedir.

Konfor ve Şıklığın Vücud Bulmuş Hali Isıcamlı Cam Balkon

Konforu ve şıklığı bir araya getiren Suadiye ısıcamlı cam balkon sistemleri havaların sıcak olduğu günlerde sıcağın önlenmesinde ve soğuk kış günlerinde soğuk havanın iç mekânlara girmemesinde büyük rol oynamaktadır. Isı konforunu sağlamak ve çok enerji kullanımının önüne geçmek amacıyla geliştirilmiş bu ürünler yaz-kış konforlu bir yaşam sürmeniz için makul ürünler arasında yer alabilmektedir.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Libadiye Isıcamlı cam balkon hususu ile ilgili bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarını referans olarak gösterecek olan firma ile kusursuz neticelerin tadını sürmeye hazırlanabilirsiniz. Konfor ve şıklığın tasarruflu durumu ısıcamlı cam balkon ile bir an evvelce tanışarak enerji tasarrufları yapmaya başlayabilirsiniz. Makul fiyatlarla ısıcam teknolojisi ile tanışarak alanında profesyonel bir ekip ile balkon keyifli anlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Modern çizgiler ışığında vasıflı hizmeti alabileceğiniz firma ile yapılarınızın değerine değer katarken günün gereksinimlerinin arkasında kalmamanın rahatını yaşayabilirsiniz.

Isıcam'da Eksenel Kol Devri

Eksenel kol yardımıyla ısıkon ısıcamlı cam balkon bundan sonra çok daha güvenilir ve estetik. Plastik kilit tüketimine son veren eksenel kol metal aksamı ve kullanım basitliği ile öne çıkmaktadır. Üç noktalı kilitleme yardımıyla cam esnemeleri sıfıra indirilmiştir. Plastik ve zincir kilit görüntü kirliliğini yok ederek daha estetik görünmesini sağlamaktadır. Yüksek cam boyutlarında üç noktalı kilitleme yapabilmektedir. Eksenel kol yardımıyla ısıcamlı cam balkonunuzu pencere açar ve kapatır gibi kullanabilirsiniz. Akın yenilikleri sayesinde hayatınızı basitleştiren eksenel kol uygulamasını sizin konforunuz ve emniyetiniz için tasarladık.

Isı Camlı Füme Cam Balkon 

Isı Camlı Füme cam balkon yada başka bir adı ile kara cam balkonu, genelde dışarıdan bakıldığı vakit iç ortamın görünmesinden ötürü rahatsız olan kişilerin tercih sebebidir. Bu nedenle füme renkli camlar tercih nedeni fakat bu cam balkon renginin tercih edilme nedeni sadece bu değildir. Güneşi belli bir orana kadar engelleyen füme renkli cam balkon iç ortamın daha ferah bir havada olmasına imkan sağlayabilir. Daha iyi bir izolasyon sağlayarak enerjiden azaltma yapmanıza da yardımcı olmaktadır. Böylece hem bütçenize katkıda yer alır hem de içeride daha rahat oturmanıza yardımcı olur.

 • Şeffaf renkli ısıcamlı cam balkon da dışarıdan bakıldığında iç bölge gözükmektedir füme renkli cam balkon da siluet şeklinde gözükür.
 • Şeffaf renkte güneşi engellememektedir. Özellikle daha az güneş alan cephelerde kullanılmalıdır. Füme renk güneşi engel olarak bölgeı serin tutar. Özellikle daha çok güneş alan cephelerde kullanılır.
 • Şeffaf renkli ısıcamlı cam balkon sisteminde, mahremiyet plise perde gibi ürünlerle sağlanır. Füme renkli balkon ise mahremiyeti sağlar fakat tam verim alabilmek amacıyla plise perde sistemi tercih edilebilir.
 • Şeffaf renkte mekanlar daha ışık alan ve havadar olur. Füme renkte ise daha karanlık olur fakat bu hal bölgeın kasvetli olmasına namacıyla olmaz.
 • İki renkte de manzarayı engellemez. Dışarıyı rahat rahat  görebilirsiniz.
 • Şeffaf renge göre füme renk daha estetik görüntü sağlar.

ISICAMLI EŞİKLİ SÜRME SİSTEMİ

 
Sistem 8 mm ve ısı camlı 4+12+4 mm temperli cam tüketilir sistem ısı camlı olup camın içine karolaj uygulanabilir
Her kanadı 2 Adet sürme tekeri bulunmaktadır
Sistemde sarfedilen rulmanlar özel üretimdir, her bir teker 2 rulmandan oluşur.
 
Üst tarafdaki kasada raylar çift doğrultulu contalı toza ve rüzgara karşı sistem .Alttan taşımalı 4+12+4 mm çift doğrultulu temper. düzenin kilit mekanizmasında kol sistemi olup ve anahtarla kilitlenebilen bir sistem Birbirini özel profil yardımıyla kenetli alüminyum profil ve plastik bağlantı elemanları ile çekme hareketini sağlar.Diğer piyasadaki sürme sistemlerine göre daha izalasyonlu estetikli ve daha güvenilirkli olarak tasarlanmış
 
Maksimum kullanılacak yükseklik ise 270 cm dir.
 
Kanatlarda kullanılacak genişlik ise 130 cm dir.
 
Kanatlara perde uygulanabilmektedir. ( Perdeler kanatlarla beraber hareket etmektedir.) Sistem eşikli alta  taşıyıcı ray profili mevcuttur. Sistemin yan kapakları özel alüminyum profil yardımıyla hava su rüzgarın geçip gitmesini engeller  Sistem kapandığında özel profil yardımıyla anahtarlı kol sistemi olup mekanı daha güvenilir duruma getirir . Kullanılan silikon bakteri oluşumunu engel olan anti bakteriyel katkı maddesi içerir.
 

Neden Isıcamlı Cam Balkon Tercih Etmeliyim ?

 
8 MM tek camlı cam balkon ile arasında büyük farklar vardır. Isı camlı cam balkon çift camlı ve temperli iken classic cam balkon 8 mm tek camlı ve temperlidir. Nedeni ile kış aylarında tek camlı balkonlar aşırı derecede buğlanma yapar. Tıpkı arabalarda bulunduğu gibi cam buğlanır. Ancak ısıcamlı cam balkonda bu hal olmaz
1 M2 alana 2 kğ daha çok alüminyum tüketilir ve esneme vakası minimun seviyesindedir.
Cam kanatları arasında 50 mm kaucuk conta yer alır ve ses, rüzgar, hava almaz
Kış aylarında bevella ısıcam balkon takılan yerlerde kolaylıkla oturabilirsiniz

Isıcamlı Cam Balkon Modelleri

 • Isıcamlı Giyotin Sistem
 • Isıcamlı Katlanır Sistem Orion
 • Eşikli Isıcamlı Sürme
 • Eşikli Isıcamlı Sürme Sistem
 • Üstten Askılı Pro Sistem
 • Isı camlı Cam balkon
 • Isı Camlı Füme Cam Balkon 
 • Isı Camlı Şeffaf Cam Balkon 
 • Isı Camlı Katlanır Cam Balkon
 • Isı Camlı Füme Katlanır Cam Balkon 
 • Isı Camlı Şeffaf Katlanır Cam Balkon 
 • Isı Camlı Sürgü Cam Balkon
 • Isı Camlı Füme Sürgü Cam Balkon
 • Isı Camlı Şeffaf Katlanır Cam Balkon


BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER