0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Bioklimatik Pergola

31 Ekim 2022     393 Görüntüleme

Bioklimatik Pergola,Bioklimatik Pergola sistemleri,Alüminyum Bioklimatik Pergola, Akıllı Çatı Sistemleri

Bioklimatik pergola  ile sabitlenen bir sistemle otomatik kapama açma sistemi elde edilmiş olur. Dekorasyon ve korunaklı alan özellikleri bakımından ayrıcalıklı bu ürünü hemen bizimle irtibata geçerek edinebilirsiniz. Modern ve estetik görünen pergola sistemi yeniden yapılmış bir ortam haline geliyor.

Bioklimatik Pergola Firmaları

Akın Bioklimatik Pergola tente Sistemleri dışarıda ne olursa olsun içeride termal konfor yaratmak amacıyla bir butona dokunarak tabiat ile gürültüsüz bir şekilde etkileşime girerek açılıp veya kapanıyor. İşin sırrı, değiştirilebilir otomatik yatırma ve geri çekilebilir panjurlardadır. Hafifçe açık bir konumda, direk  güneş ışığını engellerken ve kapalıyken hoş bir hafif esinti meydana getirmek amacıyla dönerler, rastgele bir yağmur ve kardan koruma imkanı sağlıyor.

Bioklimatik Pergola Nedir ?

Alüminyum profiller ile üst kısımda dinamik alüminyum lamellerden oluşturulan bir sistemdir. Güneşten korunma hedefli geliştirilmiş yarı açık çatı sistemi olup dinamik lameller vasıtası ile gölgelendirme düzeyi ayarlanabilmekte, havalandırma ve su izolasyonu da sağlanabilmektedir.

Bioklimatik Pergola Sistemleri

Lamellerdeki özel su tahliye kanalları vasıtası ile açılıp kapanma sırasında içeri su girmesi engellenmektedir. Geniş kesitli düz formdaki düşey taşıyıcılar vasıtası ile düzenin yanda açık kalan kısımlarına cam balkon, cam sürme sistemi, giyotin cam sistemi ve küpeşte sistemleri uygulanabilmektedir.

Bioklimatik Pergola Avantajları

Gölgelendirme ve havalandırma sağlarken bunu dekorasyon tarafından varlıklı bir şekilde bulabilirsiniz. Klasik pergola sistemlerden daha avantajlı bu hal ortamdaki üstünlüğü maksimum seviyeye çıkaracaktır. Panelleri yarı açık pozisyonda kullanarak dilediğiniz aydınlık ortamı elde edersiniz.

Açılma ve Kapanma özellikleri bakımından bioklimatik pergola ikisini bir arada bulabileceğiniz bir uygulamadır. İsteğe göre bu sistemleri kumanda yardımı ile istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Güneş ışığından dilediğiniz düzeyde yararlanırken yağmur kar koşullarına da tedbir alırsınız. Kanallara aktarılan yağmur suyu problemi hemen ortadan kaldıracaktır.

Akıllı Çatı Sistemleri

Panellerin kendi ekseni çevresinde dönebiliyor olması kullanımdan elde edilen artıları çoğaltacaktır. Açık alan duygusunun devamını gerçekleştiren bu sistemler adını de bu özelliğinden alıyor. Ortama natural enerjiyi devam ettiren bir sistem kurmuş oluyorsunuz.  Dış mekanda hayat kısmı kuracağınız Bioklimatik pergola sistemleri profesyonel bir işletmede güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bioclimatic Pergola Sistemleri

Her mekânda uygulanabilme olanağı olan Rolling Roof Bioclimatic Smart pergola, dünyada hiçbir açılır tavan düzeneğinde olmayan katlanan ve toplanma hareketini aynı anda yapan. Bioclimatik pergola sistemindeki panellerin katlanma hareketi ile çatıdan havalandırma sağlaması yaparken, gölgelendirme özelliğini de yitirmez.

Her açıda çalışan panelleri sayesinde, Bioclimatic Pergola gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar. Bioclimatic Pergola ‘nın Panelleri sayesinde yaptığı açılıp kapanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yapar iken gölgelendirme üründe bulunan özelliklerinden hiçbirini kaybetmeden çalışmaya devam eder. Sistem açıkken bile özel dizayn profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.

Enerji Tasarruflu Alüminyum Bioklimatik Pergola Sistemi

Bioklimatik pergola sistemi enerji tasarruflu yapısıyla ekstra donanım performansı gerçekleştiren bir sistemdir. Otomatik kapama açma bölümü en az  düzeyde harcanan enerjiyle ivme kazandırır. Çevre arkadaşı ürünlerimiz yeni bir tasarımın da kapılarını sonuna kadar aralayacaktır.

Bioclimatic Pergola Özellikleri

Bioclimatic pergola özellikleri arasında pek çok etken sayılabilir;

 • Sistem açıkken bile kalifiye tasarım profiller aracılığı ile, yağmur ve kardan etkilenmeden havala almasını sağlar.
 • Her açıda açılabilen paneller vasıtası ile, gün ışığından istenilen miktarda yararlanabilme olanağı sunar.
 • Her mekânda uygulanabilme olanağı gerçekleştiren biyoklimatik pergola, dünyada hiçbir açılır tavan düzeneğinde olmayan katlanma ve toplanma hareketini bir arada yapar.
 • Biyoklimatik pergola sistemindeki panellerin katlanma hareketi ile çatıdan havalandırma sağlarken, gölgelendirme performansından da bir şey kaybetmez.
 • Panellerin katlanma özelliği vasıtası ile temizlik için artık canınızı tehlikeye atmak için çatıya çıkmaya lüzum kalmadan, içeriden basitçe temizlenebilir.
 • Bioclimatic pergola modelleri isteğe bağlı olarak elektrostatik fırın boya ile renklendirilebilir; istenilen her renkte uygulama yapılabilir.
 • Rolling Roof tavan sisteminin hem katlanma hem toplanma hareketini eş güdümlü sunma özelliğinin başka pergola çeşitlerine göre büyük bir avantajı bulunur. Gün ışığı gibi dış bölge tesirlerini istenilen miktarda iç bölgeye aktarma ya da iç alandan uzaklaştırma fırsatı verir.

Alüminyum Panel Çatı Özellikleri

Bu sistem  aynı vakitte alüminyum panel çatı olarak ta isimlendirilir. Kuvvetli esen rüzgarlara karşı bile son derece verimli bir şekilde direnç sağlamaktadır. Sizler de kendi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uyarlanan sınırsız olanaklardan en iyi şekilde faydalanma ihtimaline sahip olabilirsiniz. Firmamız sizlere büyük arazilerde, normal dışı arazi şartlarında ya da sizin özel talepleriniz karşısında en ideal alüminyum panel çatı sistemi ile hizmet sunmaktadır. Mesela değişik sensörler, paneller, aydınlatmalar ya da başka aksesuarları ile sizlere olabildiğince konforlu bir alan sunmaktadır.

Bioklimatik Pergola Fiyatları

Sizler de açık havada hayatın keyfini tadını çıkarmak için ideal bioklimatik pergola fiyatları karşılığında hizmet alabilirsiniz. Alüminyum panel çatı istanbul ilinde  size güneş ışınlarından korunma, kızılötesi ısıtma, etkili havalandırma sistemi, led aydınlatma sistemi, ses sistemi gibi değişik faydalar sunmaktadır. Sizler de kendi talepleriniz ve beklentileriniz tarafında bir pergola sahibi olabilirsiniz.

Alüminyum Bioklimatik Pergola Modelleri

Dış mekanların vazgeçilmez ürünü olan Bioklimatik Pergola, Villa, Müstakil Bina, İşyeri Önü, Otel, Restaurant, Cafe gibi bir çok alanda tercih nedeni olarak sağlam malzemeden üretilmiş alüminyum pergola tercih etmektedirler.

Tercihen, istenilen renk ve tasarımda uygulanacak olan alanlara montajını yapmaktayız.

Sağlam, sağlam ve uzun yaşamlı olması, dış etkenlere dayanması, yaz - kış her şarta ideal çalışması en dikkat çekici özelliklerindendir.

Bioklimatik Pergola Servis Bölgelerimiz

Beykoz Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Acarkent Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Kavacık Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Kadıköy Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Maltepe Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Kartal Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Çengelköy Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Üsküdar Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Beylerbeyi Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Acıbadem Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Suadiye Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Bostancı Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Çamlıca Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Feneryolu Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Kanlıca Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Kısıklı Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Kirazlıtepe Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Küçükyalı Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Ataşehir Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Dragos Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Kızıltoprak Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Moda Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

İçerenköy Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Örnek Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi

Sütlüce Aluminyum Bioklimatik Pergola,bioklimatik firmaları, pergola firmaları, Bioklimatik Pergola fiyatları,Bioklimatik Pergola modelleri,Bioklimatik Pergola nedir,Bioklimatik Pergola tavan sistemleri,Bioklimatik Pergola teras kapatma,Bioklimatik kışbahçesi,Bioklimatik Pergola kışbahçesi • Bioklimatik Pergola
 • Bioklimatik Pergola
 • Bioklimatik Pergola
 • Bioklimatik Pergola
BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER