0216 344 00 76     0532 051 86 83
info@aluminyumdograma.com.tr     Talep Formu
0216 344 00 76     0532 051 86 83 7/24     info@aluminyumdograma.com.tr     Servis Talep Formu
profesyonel doğrama servisi!

Pergola Sistemleri

31 Ekim 2022     336 Görüntüleme

Pergola Sistemleri,Alüminyum pergola sistemleri,Teras Kapatma,

Akın Aluminyum Pergola sistemlerimiz tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına estetik ve çağdaş manzara katmak amacıyla üretilmiştir. Pergola sistemleri her tür dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanarak, mekana sıra dışı görsellik ve konfor ekler.

Pergola Sistemleri Fiyatları

Bu sistemler, yağmur suyunun sadece öne ya da yanlara yönlendirildiği geri çekilebilir kumaş çatılardır. İskelet yapısı,  toz boya kaplı yüksek kaliteli alüminyumdur ve her vakit ölçüye göre yapılır, direk sahip olunan bir yapısal duvara ya da çelik yapıya monte edilebilir ya da bağımsız bir yapı olabilir ve yapı tabanını 4 ya da daha çok destek direği sağlar.

Pergola Tente Nedir?

Sizlere bu yazımızda Pergola düzeneğinin bütün özelliklerinden bahsedeceğiz. Bu sayede doğru tente ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Pergola, raylı sistemler olmak ile eş güdümlü uzaktan kumandayla çalışma özelliğine sahiptir.

Alüminyum Pergole Sistemleri

Yağmur suyunu duvardan uzaklaştırarak binaya bitişik alanlar amacıyla koruma sağlar ya da Pergola düzeneğinin ön, alt kenarına yönlendirilen yağmur suyuyla binadan uzakta belirli bir kapalı alan sağlar.

Alüminyum Pergola Sistemleri

Tüm açılır-kapanır tavan kapatma sistemlerimiz, temel olarak boyutları nedeniyle ve aynı vakitte tam rahatlık amacıyla elektrikle çalıştırılır. Daha sofistike kumaş çatı sistemlerinden bazıları, kumaşa yapılan o kadar yüksek gerilime sahiptir ki, manuel prosedür çok zor olacaktır.

Tavan Açma Kapatma Sistemleri

Çatının elektrikle çalıştırılması, aynı vakitte, gerektiğinde ev otomasyon sistemlerine entegrasyon da dahil olmak üzere, detaylı uzaktan kumandalı kablosuz sistemleri kullanarak direk denetim edilebilmesinin bir çok yolu bulunduğu manasına gelir

Aluminyum Panel Tavan (Bioklimatik Pergola)

Normal pergoladan farklı olarak tavan alüminyum panellerden meydana gelmektedir. Her türlü hava Koşullarına karşı dayanıklı ve emniyetlidir. İsterseniz panelleri 90 derecelik açı ile hareket ettirebilir veya sistemi tamamen geriye toplanmasına olanak sağlayabilirsiniz. Evsel kullanım ve sosyal mekanlar için uygundur.

Pergola Sistemleri

Alüminyum pergola sistemleri dinamik olabileceği gibi sabitte olabilmektedir. Burada kullanım hedefi önemlidir. Sundurma gerçekleştirmek istiyor isek sabit alüminyum pergola yapılabilir. Kumandalı ve Işıklı Pergola Sistemleri

Günümüzde çoğu hizmet veren işletmede ya da bireylerin özel kullanım alanlarında, ışık düzenine sahip açılır kapanır pergolalar uygulanmaktadır.

Bu düzenin belli başlı üstünlükleri ise,

  • Değişik renklerde ve modellerde aydınlatma imkanı ile görsel zenginlik sunar,
  • Otomasyon düzenine sahip bir kumanda ile basitçe kullanılabilir,
  • Kolay açılır kapanır özellik vasıtası ile temizlik ve bakımları basit yapılır,
  • Ortamda ısı izolasyonu sağlamaya yardımcı olur,
  • Dayanıklı Alüminyum malzeme vasıtası ile olabildiğince sağlamdır.

Alüminyum Pergole Fiyatları

Akın Alüminyum Pergola Fiyatları çok fazla talep görmesinden dolayı araştırılan bir husustur. Pergola sözcüğü köken olarak latince kaynaklı bir kelimedir. Saçak manasına gelen pergola sözcüğünden türetilmiş bir kelimedir. İtalyanca ‘da ise pergola gölgelik anlamına gelmektedir. Pergola sistemi açılma kapanma özelliği ile yağmur güneş ve kışa dış etkenlerden koruma hedefi sağlamaktadır. Genellikle oturulacak olan kısımlarda vakit geçirilecek olan mekanın yerin üstünü kapatmaya yarayan bir sistemdir.

Alüminyum Pergola Profilleri Fiyatları

Pergola sistemlerinin yapım ve imalat anında değişik malzemeler de kullanılmaktadır. Alüminyum pergola üretim adımında kullanılacak bölgenin mevsimsel iklimsel koşullarına göre hesaplamalar yapılır. Alüminyumun taşıyacağı yük seviyesi da belirlenerek buna göre malzemeler üretilir. Hem de tasarlanacak yerin renk özelliklerine uygun olarak da tasarlanmaktadır.

Pergole Kış Bahçesi

Pergole sistemlerinin kış bahçesi tüketiminde çok çok üstünlüğü bulunuyordır. En mühim üstünlüğü pergole düzeneğinin açılır kapanır şekilde olmasıdır. Güneşli havalarda kapatarak gölgede oturabilir, geceleri ise açık havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hem de çatının kumanda ile denetim edilmesi gibi kullanım basitliği da bulunuyordır.
 
Pergola kış bahçenizi zevkinize göre dilediğiniz renklerde dekore edebilirsiniz. Konforunuzu sağlayacak bambu grup ya da rahat koltuklar, yemek yenebilecek geniş bir masa ve üstünde ortamı aydınlatacak hoş bir avize ortama değişik bir hava katacaktır. 
 
Pergole kış bahçesi yapıldığı kaliteli malzemelerden kaynaklı su geçirmez özelliğe sahip olmakta ve soğuk kış günlerinde sizi yağmurdan korumaktadır. Su geçirmez özellik kış bahçesi amacıyla son derece mühimdir. Tavandan istikbal sızıntıları amacıyla leğenlerle dolu bir kış bahçesi göze hiç hoş görünmeyecektir.
 
Pergole kış bahçenizde daha çok gün ışığından yararlanabilmek amacıyla bütün cephelerini katlanabilir ya da sürgülücam yaptırabilirsiniz. Bu sayede kış günleri bahçe ile daha iç içe olabilecek ve bahçenizi süslediğiniz yeşil bitkileriniz ve çiçekleriniz daha çok güneş alabileceklerdir. Hem de katlanabilir ya da sürgülü cam sistemleri yaz günleri açılarak veranda şeklinde kullanım üstünlüğü da sağlamaktadır.
 
Pergola kış bahçeniz amacıyla ısınma sistemini de düşünmüş olmanız gereklidir. Evinizde yeni bir hayat kısmı olarak kullanacaksanız sahip olunan ısıtma sistemine dahil edebilirsiniz. Bu olası değilse ısıtıcı ya da klima tercih etmeniz gereklidir. Ortamı ısıtmak için tercihinizi bahçenizin büyüklüğüne göre seçmeniz de gerekecektir.

Alüminyum Tavan

Alüminyum tavan, bilhassa iş yerleri yönünden pek çok üstünlük vadediyor. Bilindiği üzere rastgele bir yapının döşemesinden yukarıya baktığımızda görünen alan tavan olarak bilinir. Tavanlar, iç mekânın algılanmasında ve hedeflenen tesiri uyandırmasında da mühimdir. Tavan tasarımı, iç bölgeleri güzelleştirirken ve hoş bir atmosfer yaratırken, başka yandan da korunaklı bir yapı elde edilmesine izin verir.

Alüminyum Tavanın Özellikleri Nelerdir?

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte Günümüz Modern, Konutları, işyerleri Yapıları, kameralar, yangın dedektörleri, aydınlatma,  akustik sistemler, ısıtma ve havalandırma gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu malzemelerin kullanımı, tavanın estetik açıdan Daha kötü görünmesine neden olabilmektedir. Tavanın daha estetik şekilde görünmesine imkân tanıyan asma tavanlar, normal tavanlara asılacak şekilde yapılmaktadır. İşte alüminyum tavan da bunlardan biridir.

Yapısı gereği alüminyum tavanlar rutubeti, ısı ve ses geçişini engel olan malzemelerdir. Aynı vakitte tavan düzeneğinin deforme olmasına da engel olur. Fonksiyonel bir kullanım imkanı gerçekleştiren bu tavan modeli, hem iş yerleri hem de evler amacıyla tercih edilebilir. Fakat büro ve fabrikalarda daha sık kullanılır.

Akın Alüminyum asma panel tavanlarda Alüminyum levhalar en az 0,5 mm kalınlığında olur. Bu Alüminyum tavanların yapımında tam sert alüminyum levhalar tercih edilir. Genellikle 100, 125, 85 ve 200 mm genişliğinde olan paneller kullanılır.

Bir başka alternatif de alüminyum asma kaset panellerdir. Bunların kalınlığı ise aynı şekilde 0,5 mm olmaktadır. Preslenerek kaset manzarası elde edilen bu panel tavan levhalar, basit bir şekilde tavana monte edilir. Ölçüler fazlalıkla 600×1200, 600×600, 300×600 ve 300×300 şeklindedir. Yapının alanına göre tercih edilen levha ölçüsü değişiklik göstermektedir.

Alüminyum Tavan Fiyatları Nedir?

Metal tavan olarak da tanınan alüminyum tavan, değişik malzeme ve tasarımlardan meydana gelen tavan çeşitlerinden biridir. En mühim üstünlüğü da gerektiğinde çıkarılabilmesi ve bu sayede başka malzemelere basit şekilde ulaşımın sağlanabilmesidir. Uzun yaşamlı ve sağlam olması da bu tavan çeşitlerinin mühim ürünler arasında yerini almaktadır. Alüminyum tavanların fiyatları, kullanılacak malzemenin et kalınlığına ve montaj yapılacak alana göre değişiklik gösterir.

Pergola Sistemleri Servis Bölgelerimiz

Beykoz Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Acarkent Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Kavacık Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız

Kadıköy Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Maltepe Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Kartal Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Çengelköy Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Üsküdar Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Beylerbeyi Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Acıbadem Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Suadiye Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Bostancı Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Çamlıca Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Feneryolu Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Kanlıca Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Kısıklı Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Kirazlıtepe Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Küçükyalı Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Ataşehir Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Dragos Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Kızıltoprak Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız

Moda Akın Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

İçerenköy Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Örnek Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Sütlüce Akın Alüminyum Pergola Tavan Kapatma Sistemleri olarak tatil köyü , Malikane, villa, otel, restaurant, ve kafe benzeri dış kullanım alanlarına Pergola Sistemleri,Bioklimatik Pergola,Pergole Kış Bahçesi,Bioclimatic Pergola, hizmeti sağlamaktayız 

Pergola kış bahçenizi zevkinize göre dilediğiniz renklerde dekore edebilirsiniz. Konforunuzu sağlayacak bambu grup ya da rahat koltuklar, yemek yenebilecek geniş bir masa ve üstünde ortamı aydınlatacak hoş bir avize ortama değişik bir hava katacaktır.   • Pergola Sistemleri
  • Pergola Sistemleri
  • Pergola Sistemleri
  • Pergola Sistemleri
BİLGİLENDİRME

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Cephe Sistemleri

Cam Balkon

Giyotin Cam Sistemleri

Pergola Sistemleri

Rolling Roof 

Bioklimatik Pergola

PVC Doğrama

Sineklik

Alüminyum Korkuluk 

Ofis Bölme Sistemleri

0532 051 86 83

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER